Galeria Ośrodek

Ośrodek Marysieńka Topornia Przysucha

Zalew Topornia o powierzchni 5 ha na rzece Radomka. Kąpielisko strzeżone, malownicza wyspa, piaszczyste plaże, brodzik dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, boiska, dmuchane zamki, zjeżdżalnie,  kule do chodzenia po wodzie, place zabaw, gry zręcznościowe, bilard, air hokej, park linowy i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Możliwość wędkowania. Zapraszamy na  plażę z hawajskimi palmami, parasolami i nowoczesnym sprzętem pływającym.

W pobliżu ośrodka wczasowego liczne szlaki do wędrówek pieszych i rowerowych.

Zachęcamy do odwiedzin profilu FB ośrodka- https://www.facebook.com/osrodekMarysienka oraz strony internetowej www.topornia.pl

Domki jednopokojowe 4 osobowe.

Domki jednopokojowe – w połowie z nich jest wersalka i 3 tapczaniki, w pozostałych zaś wersalka, 2 tapczany i łóżko piętrowe (liczone jako 1 miejsce). Wszystkie posiadają łazienkę. Wyposażone są w lodówkę, mikrofalę, zlewozmywak, czajnik, TV 32′ z programami DVB-T oraz Wi-Fi. Wszystkie posiadają centralne ogrzewanie.

Domki dwupokojowe 5 osobowe

Domki dwupokojowe. Pierwszy pokój jest przechodni. Jest w nim wersalka i 2 tapczany, stół, szafki oraz TV 32′ z programami DVB-T. W drugim pokoju znajduje się tapczan i łóżko piętrowe. Między pokojami jest komfortowa łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. W jednym z pokoi jest także lodówka, mikrofala oraz czajnik. We wszystkich domkach dostępna jest sieć Wi-Fi.

Domki „Willa”

Wille nr 2 i 3 (8 osobowe) – Dom z bali drewnianych o powierzchni łącznej ok. 120m2. Składa się z 2 niezależnych segmentów z osobnymi wejściami. W każdej części na dole pokój dzienny z łazienką. mini aneksem kuchennym, (czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa) 4 łóżka (w tym jedno piętrowe), TV 32″. Na poddasze użytkowe prowadzą niezależnie schody oddzielone drzwiami i wiatrołapem od dolnego pokoju. Znajduje się tam łazienka oraz 2 pokoje (2 i 3 osobowy).