iparts></a>
<a href= francuskie

"Płetwa rekina" w L3

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tomczyk44
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2022, 12:35
Renault: Laguna 3 Grandtour
Silnik: F4R 813
Lokalizacja: Warszawa

"Płetwa rekina" w L3

Post autor: tomczyk44 »

Witam,
Chciałbym zasięgnąć informacji czy antena typu "płetwa rekina" (dokładnie taka https://allegro.pl/oferta/antena-gps-fm ... gI9r_D_BwE) będzie pasować zamiast standardowej anteny radio/gps/telefon w L3 Granadtour? Chodzi mi m.in. o wykorzystanie ze starej anteny nakrętki - na oko obie podstawy anten wyglądają niemal identycznie - oraz czy starczy na długość przewodów czy będzie trzeba stosować jakieś przedłużacze albo w ogóle zastosować/przelutować stare? Będę zobowiązany za wszelkie info w tym temacie :szok:

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: "Płetwa rekina" w L3

Post autor: kudlaty »

Na dach raczej będzie pasować. Co do przewodów to wykorzystujesz stary. Bo przy Twojej antenie tez masz złączki raczej. Tak jak tutaj, jest przy płetwie maks 20cm kabla.

Awatar użytkownika
tomczyk44
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2022, 12:35
Renault: Laguna 3 Grandtour
Silnik: F4R 813
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Płetwa rekina" w L3

Post autor: tomczyk44 »

Zabrałem się za robotę i utknąłem. Jak - albo raczej gdzie - w płetwie z Koleosa 2 przelutować kable ze starej anteny? Poza tym, że przelutowanie jest konieczne ze względu na długość przewodów nic więcej nie znalazłem konkretnego w sieci. Na pewno w starej antenie GPS ma przylutowany kabel z niebieską wtyczką. W płetwie przylutować go też w miejsce kabla z niebieską wtyczką? A co resztą? Dysponuje ktoś schematami obu anten albo rozpiską który kabel gdzie lutować? Pomoże ktoś?

ODPOWIEDZ