iparts></a>
<a href= francuskie

Wymiana radia megane III

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Jarek9217
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 14 października 2021, 06:32
Renault: Megane III ph1
Silnik: 1.9 dCi

Wymiana radia megane III

Post autor: Jarek9217 »

Cześć. Mam megane III 2010 rok z tym czarnym płaskim radiem i Navi carminat tom tom. Chcę zmienić radio na to z bluetooth. Jeśli wymienię radio z wyświetlaczem to będzie potrzebna konfiguracja przez kompa? Pytam bo kupiłem radio takie które działało w aucie bez navi, a u mnie w okolicy nikt nie był w stanie mi tego prze programować dlatego zanim kupie komplet chce się dowiedzieć czy po wymianie będzie to działać.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wymiana radia megane III

Post autor: kudlaty »

raczej nie będzie. Wszystkie podzespoły muszą do siebie pasować. Więc albo kupisz cały zestaw innego radia albo może próbować konfigurować. Jeżeli bardzo chcesz zmieniać to ja na Twoim miejscu poszedłbym w jakiegoś "chińczyka" z androidem już. Po co pchać stare i nie funkcjonalne radio (pomimo, że ma BT). Stare sobie zostawić do ewentualnej sprzedaży auta

Jarek9217
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 14 października 2021, 06:32
Renault: Megane III ph1
Silnik: 1.9 dCi

Re: Wymiana radia megane III

Post autor: Jarek9217 »

Dzięki za odpowiedź, chce zmienić to radio ponieważ jest slabe, a to z Bt jest trochę mocniejsze więc fabryka ciut lepiej może zagra no i wydatek nie duży w porównaniu do androida

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wymiana radia megane III

Post autor: kudlaty »

Jarek9217 pisze: czwartek, 14 października 2021, 08:33 Dzięki za odpowiedź, chce zmienić to radio ponieważ jest slabe, a to z Bt jest trochę mocniejsze więc fabryka ciut lepiej może zagra no i wydatek nie duży w porównaniu do androida
Nie do końca mniejszy. Bo jeżeli się okaże, że będziesz musiał kupić cały zestaw fabrycznych podzespołów to wyjdzie Ci cena jak za androida.
A wolałbym chyba dołożyć nawet 100-200zł żeby mieć bardziej funkcjonalne radio już ;)

Awatar użytkownika
halski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: czwartek, 4 października 2018, 19:07
Renault: Megane III Grandtour
Silnik: K4M
Lokalizacja: Łódź

Re: Wymiana radia megane III

Post autor: halski »

Z tego co wiem, bo osobiście nie wymieniałem, ale ludzie z klubu megane wymieniali, to musisz wymienić cały zestaw radio i wyświetlacz.

ODPOWIEDZ