iparts></a>
<a href= francuskie

[Twingo] amortyzator olejowy vs. gazowy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Kogucik
Oklejony
Oklejony
Posty: 361
Rejestracja: niedziela, 3 października 2010, 13:21
Renault: jest
Silnik: z przodu
Lokalizacja: Wlkp

[Twingo] amortyzator olejowy vs. gazowy

Post autor: Kogucik »

No właśnie... czym się różni amorek olejowy od gazowego ? (przód)
Dodatkowo mam pytanie, czy słyszał ktoś coś o firmie z poniższego obrazka ?
Obrazek
Mają bardzo przystępną cenę na amorki olejowe i noszę się z zamiarem kupna :/

Skoro mowa już o amorkach, na pewno lewy przedni mi leje - tego jestem pewny. Ale ostatnio zauważyłem, że na mokre/śliskiej drodze lubi rzucać przodem samochodu raz na lewą raz na prawą stronę. Ciśnienie w kapciach jest na pewno dobre, opony dobre. Zresztą przed zmianą bucików było tak samo. Czy to może być wina amorka ? cry

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Amorek olejowy posiada olej a gazowy ma w sobie gaz :D
Co do firmy RECORD to posiadam amorki olejowe z tej firmy i jest wszystko git. Też się zastanawiałem co to za wynalazek ale się skusiłem i jestem zadowolony.
Ostatnio zmieniony środa, 8 grudnia 2010, 19:48 przez Vargas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Baron

Post autor: Baron »

Vargas pisze:eż się zastanawiałem co to za wynalazek
to stara firma. Opinie niestety krążą o niej bardzo różne. Dużo można poczytać, że to chłam, ale też kilka widziałem, które zaprzeczyły tej opinii... Jak jest naprawdę? Na Renówki też mówią, że złom lol Co jest niepodważalne to bardzo niska cena...

Kogucik
Oklejony
Oklejony
Posty: 361
Rejestracja: niedziela, 3 października 2010, 13:21
Renault: jest
Silnik: z przodu
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Kogucik »

Dobra, o firmie już się dowiedziałem tu i ówdzie i jestem skłonny kupić, ale...
Skoro mowa już o amorkach, na pewno lewy przedni mi leje - tego jestem pewny. Ale ostatnio zauważyłem, że na mokre/śliskiej drodze lubi rzucać przodem samochodu raz na lewą raz na prawą stronę. Ciśnienie w kapciach jest na pewno dobre, opony dobre. Zresztą przed zmianą bucików było tak samo. Czy to może być wina amorka

ODPOWIEDZ