iparts></a>
<a href= francuskie

[Twingo RS 2009r.] Problem z kliamtyzacją

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
bartekzbb
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 25 maja 2021, 07:09
Renault: Twingo RS
Silnik: 1,6

[Twingo RS 2009r.] Problem z kliamtyzacją

Post autor: bartekzbb »

Witam wszystkich.
Na wstepie chciałbym zaznaczyć że szukałem ale niestety takiego przypadku jak mój nie znalazłem.
Niedawno kupiem Renault Twingo RS i wszytsko fajnie, ale okazało sie że klimatyzacja nie działa w okreslonych warunkach, a mianowicie gdy jadę poza miastem. Jezeli auto stoi lub poruszam sie w korkach po mieście wszystko jest OK. Nie jest to zalezne od obrotów ( bo o takicvh przypadkach czytałem) bo mogę na postoju trzymac na 3-4tyś i klima chłodzi pieknie. Moge jechać na 2-3 biegu z wyzszyymi prednosciami obrotowymi i nadal jest OK. dopiero po powiedzymy przekroczeniu 60-70km na godzinę klima przestaje działać!? Byłem u mechaniora i na kompie nie ma błedów, byłem też u goscia co sie tylko klimatyzacją zajmuje i potwierdził że wszystko jest OK, ciśnienia są wzorowe.
Czy ktoś z was miał podony problem? czy ktoś może pomóc?

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: Problem z kliamtyzacją Renault Twingo RS 2009r.

Post autor: BlackRaven »

Sterownik wyłącza klimę gdy potrzebna jest moc. Silniczek malutki więc jak żądasz mocy to albo moc albo klima. Jesteś EKO
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

ArmagedoN7777
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 9 maja 2021, 13:02
Renault: Twingo RS
Silnik: 1.6

Re: [Twingo RS 2009r.] Problem z kliamtyzacją

Post autor: ArmagedoN7777 »

Dziwne rzeczy, mam od roku RS'a i jadąc że stałą prędkością 140 km/h klima dmucha. Co prawda nie jak w vag'u ale co tu oczekiwać od Twingo. Nie zwróciłem uwagi czy rozłącza się w czasie bytowania z gazem w podłodze no ale nie ma tak żeby cały czas cisnąć do końca. Tak że tak.😐

ODPOWIEDZ