iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 1,5dci 2003] - stuki w zawieszeniu

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
Kuba_34

[Megane II 1,5dci 2003] - stuki w zawieszeniu

Post autor: Kuba_34 »

Drodzy klubowicze

Jestem szczęśliwym posiadaczem Meganki od 2 miesięcy (jak na razienie było z nią problemów). Wczoraj podczas powrotu zauważyłem że podczas ruszania - ale nie tylko i nie zawsze- przyhamowanie, zatrzymanie puszczam sprzeglo dodaje gazu i słysze w podwoziu metaliczne głuche uderzenie. zdarzalo sie nawet przy zmianie na 2 bieg. A zdarza się ze wogóle nic.
W momecie zakupu robilem przeglad i wyszloże prawy drazek jest lekko wybity.

Dlatego mam pytanie co może byc powodem tego stuknięcia - sprzegło, skrzynia biegów czy drążek zużył sie sypciej niz przewidzieli to mechanicy

Z góry dziekuje za pomoc

Pozdrawiam kuba

Kuba_34

Post autor: Kuba_34 »

Byłem u mechanika (serwis na Matecznym - znakomy go chwalił) ALE JA NIE POLECAM.

Wymyslili ze całe zawieszenie do remontu łącznik stabilizatora, drązki , gumy itp.. i to z obu stron.
Pojechałem do swojego starego mechanika - sprawdzil do wymiany tylko drązek i to TYLKO z jednej strony - chcieli mnie naciagnac na robote za 650 PLN

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Skoro sprawa rozwiazana - zamykam .

Prosba - Kuba i UIO - prosze nie spamowac tekstami typu "podjedz do mnie" "pisz pw" "gdzie?" - tylko odrazu przejsc na PW i ewentualnie potem dokonczyc watek jesli rozwiazecie problem.

Zablokowany