iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 1.5 dcI 2003R] Kierunkowskazy przyspieszaja.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
nightmare

[Megane II 1.5 dcI 2003R] Kierunkowskazy przyspieszaja.

Post autor: nightmare »

Witam mam taki problem...a w zasadzie pytanko..bo taki problem to nie problem.
Ostatnio kilka razy zdarzylo mi sie ze przy wlaczeniu prawego kierunk. ten po jakims czasie nagle dostawal przyspieszenia...to znaczy pulsowal 2 x szybciej. Tylko prawy..lewy ok. A prawy po wylaczeniu samochodu i ponownym wlaczeniu albo nawet podczas jazdy wraca do normalnej pracy. Stad tez pytanie: Co sie szykuje?:) Wszystkie zarowki ok.
dziekuje pozdrawiam

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

sprawdź kostki, czy nie zaśniedziały ... chociaż w tak młodym autku to wątpliwe
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

royb

Post autor: royb »

Możemy wykluczyć przerywacz kierunkowskazów.
hmm, a na awaryjakch jak się zachowuje ?

PiasQ może i wątpliwe ale bardzo realne przy takich obajwach

uio

Post autor: uio »

nightmare, wyczyść styki i żarówki

nightmare

Post autor: nightmare »

dzisiaj podczas jazdy wszystko ok:-) narazie z braku czasu nie jestem w stanie tego posprawdzac..ale czekam na dalsze rozwazania:] jak bede mial chwile wolnego od pracy to sie za to zabiore....tak jak mowie..dzisiaj wszystko ok...a jak prawy przyspieszal i przelaczylem na awaryjne to chodzily normalnie...dzieki wszystkim pozdrawiam

G-Boy

Post autor: G-Boy »

awaryjne beda migac swoim tepem. Masz zasniedzialy ktorys ze stykow w oprawce - prawdopodobnie ten boczny na nadkolu. To samo sie tyczy 3stopu w MII - tez sniedzieja. Generalnie sprawdz kostki z tylu w lampie i bocznym kierunku..jesli sie znowu to powtorzy - to dokopuj sie do przedniego kierunku ;p

nightmare

Post autor: nightmare »

no i wlasnie zauwazylem ze w momencie przyspieszania nie dziala przedni prawy kierunkowskaz...jak lekko stuknalem to sie uruchomil i dzialalo normalnie...teraz sie tam dostac...bajka:/


podjechalem po serwis...przelutowali kostke...dodatkowo okazalo sie ze mam tez spalona lewa zarowke z drogowych...wymienili....94zl...takie pieniadze to nie pieniadze wiec moge powiedziec ze jestem zadowolony:]

ODPOWIEDZ