iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 1.5 dCi] Umarła elektrykai auto

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
nightmare

[Megane II 1.5 dCi] Umarła elektrykai auto

Post autor: nightmare »

Nie wiem jak to opisac w temacie w kazdym razie chyba szybciej pozegnam sie z tym autem niz mogloby mi sie wydawac....Jechalem przed chwila autem do pracy...nagle cos szarpnelo i auto zgaslo...Probowalem odpalic znowu ale juz nie dziala...z elektryki dzialaja tylko centralny i swiatla awaryjne...jestem zalamany:/ cry Co to znowu moze byc??

Mr_Adam

Post autor: Mr_Adam »

nie wiem jak tutaj ale w innych samochodach jest cos takiego jak wyłacznik wstrzasowy- rozlacza elektryke podczas wypadku, zazwyczaj wystarczylo nacisnac od tego przycisk (w wiekszosci przypadkow jest w skrzynce bezpiecznikow pod maska).

Albo sprawdz klemy akumulatora los2

Grzegorz

Post autor: Grzegorz »

Wyłącznik udarowy odłącza tylko pompę paliwa.
Czy kontrolki na zegarach świecą??

nightmare

Post autor: nightmare »

nic nie swieci...swieca tylko swiatla awaryjne i podswietlenie przycisku start/stop...to wszystko...klemy ok

Grzegorz

Post autor: Grzegorz »

Sprawdź bezpieczniki główne pod maską w skrzynce
takie 30, 40, 50 Amper

uio

Post autor: uio »

Sprawdź przewody koło wentylatora

nightmare

Post autor: nightmare »

bezpieczniki sprawdzilem wszystkie zarowno pod maska jak i te przy kierownicy...tak sie zastanawiam bo wymienialem rozrzad w serwisie...jakby tak przeskoczyl to co by sie stalo...oprocz tego ze serwis mialby problem...?? zreszta laweta juz jedzie niech kombinuja...ja zlotowki nie zaplace...a jak sie dowiem co i jak to napisze..moze komus przyda sie na przyszlosc

Grzegorz

Post autor: Grzegorz »

Chyba, że taki wybór. Jeszcze sprawdziłbym wtykę do komputera i wiązkę od niego. Jeśli przeskoczyłby rozrząd kontrolki by się paliły. To musi być coś innego.

nightmare

Post autor: nightmare »

ja juz sobie wzialem auto zastepcze....a oni jada po moje...wiec napisze co to sie stalo i kto mial racje :) Pozdrawiam i dzieki za pomoc

G-Boy

Post autor: G-Boy »

poszedl rozrzad zapewne..jak szarpnelo. Pozatym w dci nie ma wylacznika udarowego.

Mozliwe tez ze uch szlag trafil.

P.S. Powiedz w aso ze wsteczny nie swieci..przy okazji sprawdza ;)

nightmare

Post autor: nightmare »

tak miales racje...rozrzad walniety..ale 'juz' ok:) pozdrawiam

stanisław

Post autor: stanisław »

żadaj weryfikacji i naprawy szczegółowej a rachunki masz to gratis muszą to zrobic

nightmare

Post autor: nightmare »

2500zl koszt....zrobili...nie placilem zlotowki....wiec luz...

ODPOWIEDZ