iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane Coupe 96] Woda dostaje się do auta wnętrza auta

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
zomok

[Megane Coupe 96] Woda dostaje się do auta wnętrza auta

Post autor: zomok »

Cześć mam dość spory problem.

Ostatnio otwieram auto i widzę że na wycieraczce kierowcy stoi woda... Myślałem że to pozostałość po tym jak np wsiadłem po deszczu w mokrych butach...

Niestety problem jest większy. Dzisiaj zdemontowałem część wykładziny z pod pedałów po fotel. Wytłumienie pod fotelem MEGA nasiąknięte wodą. Woda popłynęła aż pod dywanik za kierowcą.

Nie wiem co z tym robić,. Skąd ta woda się dostaje!!

Silniczek przełączania obiegu powietrza się zaciął i działa cały czas ale to raczej nie wina tego.

Po prostu nie wiem za co się zabrać co sprawdzić

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Możliwe że:

Uszczelki w drzwiach
Z komory silnika
Próchno w podłodze :/
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Baron

Post autor: Baron »

Jeśli masz możliwość to może rozbierz tapicerkę i polewaj auto silnym strumieniem wody w podejrzanych punktach. Nie rób tego chaotycznie, bo i tak nie znajdziesz źródła, tylko lej w jedno miejsce i sprawdź czy przesiąka, i tak z każdym podejrzanym miejscem.
Do tego co podał VoN, od siebie dodam jeszcze tylko podszybie, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Powodzonka życzę.

zomok

Post autor: zomok »

Uszczelki drzwi ok, podłoga też.
To chyba gdzieś od komory silnika...
Jakoś bede musiał to porozbierać :| Cóż się tam stać mogło :/

Grzegorz

Post autor: Grzegorz »

a może przewód z klimy niedrożny i bokami się wylewa do środka?

zomok

Post autor: zomok »

Ja mam bez klimy:/

kasik:)

Post autor: kasik:) »

no to może wejdź na www.meganecoupe.pl zaloguj sie na forum i tam spytaj :D napewno coś pomogą tym bardziej że tam pełno ludzi z Krakowa :D

zubek

Post autor: zubek »

Witam, Jeśli masz szyberdach to sprawdź uszczelki. U mnie dokładnie tak samo zaciekało tylko od strony pasażera.

ODPOWIEDZ