iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 2003] Wycieraczki

Moderator: Grupa Moderatorów

maniac

[Megane II 2003] Wycieraczki

Post autor: maniac »

Witam
Jakie polecacie wycieraczki do M2 2003 ? Dodam ze Valeo ze spoilerkiem omijam szerokim lukiem bo mi (biiiiiiiip) ostatnie ktore kupilem szybe porysowaly :/
Co ewentualnie sadzicie o zalozeniu tych cudow bez stelarzu metalowego do klasycznych pior, ma to sens ?

pzdr

Roman

Post autor: Roman »

maniac pisze:Co ewentualnie sadzicie o zalozeniu tych cudow bez stelarzu metalowego do klasycznych pior, ma to sens
Super sprawa tylko mają dwie wady: drogie i szybko giną ;)

a sam mam takie Valeo XTRM i polecam http://www.allegro.pl/item396695080_wyc ... e_ii_.html

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Roman pisze:szybko giną
odpukać, ale jeszcze się nikt u mnie nie skusił :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

maniac

Post autor: maniac »

Roman pisze:
maniac pisze:Co ewentualnie sadzicie o zalozeniu tych cudow bez stelarzu metalowego do klasycznych pior, ma to sens
Super sprawa tylko mają dwie wady: drogie i szybko giną ;)

a sam mam takie Valeo XTRM i polecam http://www.allegro.pl/item396695080_wyc ... e_ii_.html
a co myslisz o tym: http://www.allegro.pl/item400843415_wyc ... e_ii_.html niby podobne ale...

Roman

Post autor: Roman »

maniac pisze:a co myslisz o tym: http://www.allegro.pl/ite...megane_ii_.html niby podobne ale...
Jak dla mnie wycieraczki tych dwóch różnych producentów są praktycznie takie same chyba że różnią się mieszanką gumy w co wątpię. Obie wycieraczki są łatwe w montażu poprzez adapter Quick Clip, super miękkie i idealnie przylegają do krzywizny szyby , super ciche a nawet cena taka sama i nie bardzo widzę tej różnicy….ale - chyba że sentymentem do producenta. :D

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

ja mam te bosche i moge polecic, co prawda cena troszke nie teges, ale pracuja super cicho i bardzo ladnie wode zbieraja, chociaz z drugiej strony ja jestem troszeczke nie teges na punkcie samochodu i prstszy model boscha tez bylby cool, ale te dla mnie wygladaja bajecznie. ostatnio nawet sobie zmienilem zarowki w kierunkasz z przodu i tyly na srebrne migajace na pomaranczowo, bo zajebiscie wedlug mnie to wyglada, patrzac z przodu caly reflektor razem z kierunkiem jest srebrny, jak bede mial czas to zapodam zdjecia
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

nightmare

Post autor: nightmare »

a jaki mamy w ogole rozmiar?? ala prawa jest krotsza?:) bo chce sobie kupic plaskie...a nie chce mi sie do garazu miary brac ;)

bratlee

Post autor: bratlee »

600mm i 450mm :)

G-Boy

Post autor: G-Boy »

polecam zestaw z ASO renault - za okolo 140zl masz kpl BOSHa, przyczym na sztuki VALEO SILENCIO wychodzi dwa razy drozej. U mnie te boshowskie wytrzymaly 3 lata zanim sie zuzyly. Tydzien temu kupilem nowy zestaw na kolejne lata ;)

nightmare

Post autor: nightmare »

hmmm...w poprzednim aucie zalozylem sobie wycieraczki plaskie..jakies podrobione valeo z nor auto...ale musze przyznac ze spisywaly sie swietnie...dlatego myslalem zeby tez zastosowac cos podobnego teraz....ale te z bosha to tez ciekawa propozycja skoro takie dobre...hmm

G-Boy

Post autor: G-Boy »

oficjalnie to oryginaly renault - balai up'y... ale znaczek bosha maja :)
jakos nie w glowie mi z tych gumowych na metalowe wracac.. ;)

nightmare

Post autor: nightmare »

jak juz w innym poscie pisalem..zrobilem ten kierunek...przy okazji spytalem sie o plaskie wycieraczki...nie wiem czy mnie nie zrozumial ale powiedzial ze nie ma czegos takiego i sa zwykle komplet 136 zl....ale dodal na szczescie za pare minut ze sa gumowe za 159zl komplet....oczywiscie zamowilem sobie....aczkolwiek powiedzial ze to nie zaden bosch?

pozdrawiam

G-Boy

Post autor: G-Boy »

nightmare pisze:ze to nie zaden bosch?
No coz..glupich nie sieja..a gdzies pracowac musza..wiec pracuja w zakladach pracy chronionej ASO RENAULT :P Ja mam kupione w butiku aso oryg. Balai'up - na pudelku nie ma nic o tym kto to robi - a na wycieraczkach jest logo BOSCH :D No coz...nie napisali na opakowaniu to aso nie wie co ma :) taka brutalna rzeczywistosc roll

koniaczek4082

Post autor: koniaczek4082 »

ja uzywam plaskich ktore zakupilem ostatnim czasem w selgrosie komplet za 40 zl wygladaja i pracuja podobnie jak valeo polecam

nightmare

Post autor: nightmare »

komplet Balai Up zalozony...spisuja sie swietnie moge rowniez teraz polecic:)

ps: hehe...to Bosch jest na tyle duze ze powinno byc im wstyd, nie wiedza co maja brawa

ODPOWIEDZ