iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane IV R-Link 2] Po wymianie akku Brak zmiany zegarow w roznych Trybach(Sport, Eco itp.)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
DawidGT Line
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2023, 18:45
Renault: Renault Megane IV
Silnik: 1.6 dCi 130KM
Lokalizacja: Las Vegas

[Megane IV R-Link 2] Po wymianie akku Brak zmiany zegarow w roznych Trybach(Sport, Eco itp.)

Post autor: DawidGT Line »

Witam mam problem tego typu. Po updatate systemu R-link 2 przestaly mi dzilac zegary w sensie ze jak zmenialem tryb to tylko sie zmieniał kolor oswietlenia i zegar byl tylko w trybie sport nie przeszkadzalo mi to i tak jezdzilem ale juz po wymianie akumulatora w swoim Renault Megane grandtour GT Line 2019 r zegar przeszedl w tryb eco i to juz mnie troche irytuje. Moze ktos wie jak moge rozwiazac ten problem?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6047
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Megane IV R-Link 2] Po wymianie akku Brak zmiany zegarow w roznych Trybach(Sport, Eco itp.)

Post autor: kudlaty »

Akumulator wymieniałeś sam czy w serwisie? W nowych auta trzeba przyuczać nowe aku do auta

DawidGT Line
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2023, 18:45
Renault: Renault Megane IV
Silnik: 1.6 dCi 130KM
Lokalizacja: Las Vegas

Re: [Megane IV R-Link 2] Po wymianie akku Brak zmiany zegarow w roznych Trybach(Sport, Eco itp.)

Post autor: DawidGT Line »

Witam sam wymienilem bo w sumie byla to sytuacja awaryjna. A co do adaptacji akku to wyczytalem ze w "
Renault: po wymianie akumulatora nie są wymagane specjalne procedury." wiec mysle ze nie o to chodzi. Ale dziekuje za pomysl. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6047
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Megane IV R-Link 2] Po wymianie akku Brak zmiany zegarow w roznych Trybach(Sport, Eco itp.)

Post autor: kudlaty »

Ale jeżeli auto ma start stop i tym podobne bajery bardzo często jest tak, że w aucie zapisują się parametry aku aby ich pilnować i w razie w odłączać systemy (bajery). Jeżeli zmieniłeś aku samochód mógł "zauważyć" brak napięcia i wtedy poodcinać różne funkcje

ODPOWIEDZ