iparts></a>
<a href= francuskie

[megane II 2004 r] kombi silownik tylnej klapy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
koniaczek4082

[megane II 2004 r] kombi silownik tylnej klapy

Post autor: koniaczek4082 »

witam mam spory problem z kupnem silownika do tylnej klapy oczywiscie nie za 200 zl sztuka bo tyle wolaja w serwisie renault moze ktos zna namiary w necie na w/w przedmiot ////

[ Komentarz dodany przez: PiasQ: 2009-01-08, 21:51 ]
Nie zapominamy o nawiasach w tytule ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 8 stycznia 2009, 21:50 przez koniaczek4082, łącznie zmieniany 1 raz.

uio

Post autor: uio »

Podaj długość rozciągniętego i siłę w N

chrzan49

Post autor: chrzan49 »

W sklepach mot i na All aż sie roi od siłowników.Zmierz długoścć na rozciagniętym .Powinien mieć oba końce na przegubach kulowychJeżeli tak to bardzo łatwe do dostania.Koszt 30-40 zł sztuka.trzeba wymienić oba bo drugi może być słabawy i tez szybko padnie.Zdejmujesz z przegubu wysuwając na zewnątrz sprężynę w kształcie U.Zakładasz w odwrotnej kolejności.Aha .Moga się różnić długością od oryginału -15 + 20 mm (około).Też będzie działało.

koniaczek4082

Post autor: koniaczek4082 »

mieszkam w poznaniu i oprucz alle... to sklepy z czesciami do francuzow nie posiadaja do kombi no i oczywiscie serwis okolo 300 zl szt wiec mnie to nie bawi

koniaczek4082

Post autor: koniaczek4082 »

kupilem na gieldzie o podobnej dlugosci i sile z merca bo z reno nie bylo i dalem za uzywke 30 zl a nie 300 gra gitara

uio

Post autor: uio »

koniaczek4082 pisze:na gieldzie o podobnej dlugosci i sile z merca bo z reno nie bylo i dalem za uzywke 30
Nowy 40

koniaczek4082

Post autor: koniaczek4082 »

uio to podaj mi adres gdzie mozna kupic do megi II kombi za 40 zl

uio

Post autor: uio »

Zapraszam :)

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-11, 21:17 ]
Wiecej prosil nie bede ! Zacznij uzywac PW ! ! !

ODPOWIEDZ