iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane coupe '98] - awaria komputera

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ewika33

[Megane coupe '98] - awaria komputera

Post autor: ewika33 »

Mam problem z komputerem pokładowym renaulte megane coupe rocznik 1998 tzn. problem zaczął sie po wymianie akumulatora, który padł. Po wymianie nadal silnik nie odpala, nie ma iskry. pan Diagnosta po podlaczeniu komputera stwierdizł, ze nie ma błedu w komputerze mojego auta ale padla "centralka" która daje sygnał do komputera. Czy to chodzi o centalna jednostkę sterująca silnikiem? Jeśli tak to prisze o podpowiedż jak zabrac sie donaprawy tego, czy trzeba dokupic jaks cześć, ewnetualnie gdzie i mozęktos ma jakeigos specjalistę od tych spraw
dziękuje:)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 grudnia 2008, 10:59 przez ewika33, łącznie zmieniany 1 raz.

uio

Post autor: uio »

ewika33 pisze:"centralka"
= immobilizer
Gaśnie kontrolka?
Sprawdź drugi kluczyk

wiwik-opole

Post autor: wiwik-opole »

Jeżeli jeszcze tego nie naprawiłaś, to polecam firmę z Olkusza.
Nie korzystałem z ich usług, ale rozmawiałem na temat mojego przypadku z padniętą blokadą kierownicy po odpięciu akumulatora.

Po rozmowie telefonicznej wychodzi, że gość się zna na rzeczy.
Naprawiają tam wszelkie sterowniki samochodowe, blokady zapłonu, itp.
Oto namiary:

GT Electronic
Olkusz, Al.Tysiąclecia 1 (budynek PKS)
tel.0 754 500 201
0 602 663 556
http://www.gtelectronic.zafriko.pl/

lesnyvanos

Post autor: lesnyvanos »

Czy gasnie kontrolka blokady? Nie wybil czujnik uderzeniowy??czerwony pod maska z prawej strony? jek nie trzeda uderzyc do przekaznika kompa na poczatek
:)

edit.

jesli cos i blokada zawsze mozna odpalic kodem awaryjnym

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-17, 11:43 ]
Edytujemy posty , nie piszemy jednego pod drugim !!!
Ostatnio zmieniony sobota, 17 stycznia 2009, 11:37 przez lesnyvanos, łącznie zmieniany 1 raz.

lesnyvanos

Post autor: lesnyvanos »

Czy gasnie kontrolka blokady?Moze wybil czujnik uderzeniowy.Czerwony pod maska z prawej strony. Jak nie trzeda zaczac do przekaznika kompa na poczatek.Jesli cos i blokada zawsze mozna odpalic kodem awaryjnym. bum

ODPOWIEDZ