iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II 2004 1.9dci]-podswitlenie regulacji lusterek

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
jack

Post autor: jack »

Mam jeszcze kolejne krotkie pytanko, wogole nie zwiazane z tematem, ale nie chce nowego watku zakladac, wiem wiem ze przynudzam:)))) Jakies fatum mnie normalnie od kilku dni przesladuje: najpierw ta kontrolka od swiatel na liczniku,a teraz zauwazylem ze nie ma podswitlenia od regulacji lusterek (to ktore jest po stronie kierowcy w rogu drzwi i mozna ustawiac nim oba lusterka gora dol lewo prawo). Wydawalo mi sie, ze wczesniej byly podswietlone? Jak to rozrecic/wymienic zarowki/diody nie wiem??? szukalem troche ale nic nie znalazlem. Z gory jeszcze raz dzieki za pomoc.

PS. zresetowalem service a raczej przestawilem go na kolejne 30tys tak jak doradzales w innym poscie juz nie pamietam komu. Szkoda ze nie moge dodac Ci punkta, ale to nie ja jestem tworca tematu. A tak na marginesie piep.... ASO skasowalo mnie na 100pln za 10s roboty no ale nie wiedza kosztuje:)

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2008-11-30, 23:10 ]
Wydzielilem jako oddzielny temat

G-Boy

Post autor: G-Boy »

trzeba bylo zapytac jak sie kasuje serwice :P A w pokretle lusterka masz diode :)

babus
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 13 grudnia 2008, 21:48
Renault: Megane IV GranCoupe
Silnik: 1.2 tce
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Post autor: babus »

Chcę przyłączyć się do tematu.Podświetlenie w pokrętle lusterek w mojej MII również nie działa.
Jak dobrać się do tej diody żeby niczego nie uszkodzić i jaka to ma być dioda?

ODPOWIEDZ