iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio 2015] r-link podmianka na androida ?

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Kamil De
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 29 kwietnia 2023, 20:04
Renault: Estate 2015
Silnik: 1.2
Lokalizacja: Podkarpacie

[Clio 2015] r-link podmianka na androida ?

Post autor: Kamil De »

Witam mam renoult clio z 2015 i jest w nim takie radio r-link czy cos takiego ono ma takie dziwne wtyczki zdjecia w załączniku. Po oglądaniu wielu filmików stwierdziłem ze kupie to radio ale nie przypuszczałem ze ono ma tam takie dziwne wtyczki gość od którego zamówiłem twierdzi że one gdzies tam sa ukryte jednak no ja nie zdołałem ich namierzyc czy da sie to podłaczyć jakoś czy faktycznie te zwykłe wtyczki tam gdzies są czy jakos to mozna przerobić ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Oktawiusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: sobota, 16 listopada 2013, 20:57
Renault: Megane III
Silnik: 1.2tce 116KM
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Kontakt:

Re: r-link podmianka na androida ?

Post autor: Oktawiusz »

To jest tylko ekran od radia. Radio do tego jest montowane oddzielnie.
Nie rozumiem, masz takie radio i po co kupiłeś kolejne?

Jeżeli masz faktycznie tego rlinka to masz bardzo fajne radio w którym można uruchomić android auto
Renault CLIP :: Ustawienia :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki Airbag ::
Kodowanie kart i kluczyków do wszystkich modeli Renault i Dacia do 2016

Kamil De
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 29 kwietnia 2023, 20:04
Renault: Estate 2015
Silnik: 1.2
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: [Clio 2015] r-link podmianka na androida ?

Post autor: Kamil De »

Wiem i zrobiłem to tylko chodzi o to że dla mnie jest ten monitorek za mały. Więc pytanie czy da sie to zrobic czy nie ?

Awatar użytkownika
Oktawiusz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: sobota, 16 listopada 2013, 20:57
Renault: Megane III
Silnik: 1.2tce 116KM
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Kontakt:

Re: [Clio 2015] r-link podmianka na androida ?

Post autor: Oktawiusz »

Wymienić na chińskie gowno zawsze możesz. Natomiast to clio. Tam ekran dużych rozmiarów będzie wyglądał komicznie. To co masz jest dobre i optymalne dla tego auta
Renault CLIP :: Ustawienia :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki Airbag ::
Kodowanie kart i kluczyków do wszystkich modeli Renault i Dacia do 2016

Kamil De
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 29 kwietnia 2023, 20:04
Renault: Estate 2015
Silnik: 1.2
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: [Clio 2015] r-link podmianka na androida ?

Post autor: Kamil De »

Oktawiuszu, Twoja odpowiedź była pełna uprzedzeń i nieścisłych założeń. Wielkość radia, preferencje i gust są kwestiami subiektywnymi i indywidualnymi, a nie powinno się narzucać swoich preferencji innym ani oceniać ich decyzji. Pytanie dotyczyło wymiany radia w samochodzie, a nie o gustach czy preferencjach. Nie możesz narzucać swoich upodobań innym, a każdy ma prawo wyboru.

Twój komentarz o wymianie radia na "chińskie gówno" był nieodpowiedni i obraźliwy. Nie ma potrzeby krytykowania decyzji innych ludzi w taki sposób. Zamiast tego, skupmy się na konkretach. Wymiana radia na większy ekran nie jest komiczna i może być bardzo przydatna dla niektórych ludzi. Istnieje wiele radii z Chin, które są dobrej jakości i oferują więcej funkcji niż radia w clio.

Podsumowując, nie powinniśmy narzucać swoich upodobań innym ani oceniać ich decyzji. Powinniśmy skupić się na temacie i udzielić konkretnej odpowiedzi zgodnie z pytaniem, a nie krytykować decyzji innych w sposób obraźliwy.

ODPOWIEDZ