iparts></a>
<a href= francuskie

Laguna 2fl, podmiana ekranu z navi

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
synthhhh
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 21:02
Renault: Laguna 2FL 2007
Silnik: 1.9dci 110km

Laguna 2fl, podmiana ekranu z navi

Post autor: synthhhh »

Witam, Lagune 2FL 2007 posiadam od kilku dni, jest pare rzeczy które mnie męczą i chciałbym coś z nimi zrobić.
Podstawowy problem to nawigacja która jest, ale mapy są wręcz bezużyteczne, jedynie pokazuje mi aktualną pozycje na mapie polski, na górnym pasku temperaturę, godzine, RDS...
Wpadłem na pomysł aby wyświetlacz zastąpić odpowiednio dopasowanym tabletem (android,windows), jednak chciałbym także zachować "podstawowe informacje" podawane z radia (rds, temperatura etc.) rozwiązaniem mógłby być "mały"wyswietlacz który był montowany w innych wersjach, który zamontowałbym w tym uchylnym schowku nad radiem.

Czy ktoś próbował takiego rozwiązania? CZy jest w ogóle możliwe zastąpienie dużego wyświetlacza małym?
Ostatnio zmieniony sobota, 7 listopada 2015, 08:38 przez synthhhh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Podmiana nawigacji...?

Post autor: Snake »

Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ