iparts></a>
<a href= francuskie

Megane II Grandtour ph I r. 2004

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
divided_by_0
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 4 kwietnia 2015, 17:05
Renault: Megane II 04 ph I
Silnik: 1.5Dci

Megane II Grandtour ph I r. 2004

Post autor: divided_by_0 »

Przede wszystkim witam :]

Posiadam Megane II rocznik 04, wersja przed liftem czyli PH 1. Auto posiada nawigacje Carminat, chyba model 5000 wnioskując po zdjęciach sam napęd wygląda tak
Obrazek
Wyświetlacz nawigacji/radia wygląda tak
Obrazek

Problem: chcę zmienić godzinę zegara w aucie oraz ewentualnie język w menu na inny niż niemiecki ;] (osobiście niemiecki mi nie przeszkadza jednak autem ma jeździć moja żona więc angielski był by lepszy)
Mam dwie płyty od nawigacji oryginalne aczkolwiek nie wiem czy to są poprawne mapy do tej nawigacji, nalepka na kartonie od nich jest z datą z 2003 roku, są dwie płyty, po włożeniu płyty 1 lub 2 nawigacja niby się "instaluje/ładuje" po czym wyświetla się błąd instalacji i tyle, nagrałem aktualizację dostępną w sieci na chomiku Carminat 5000 SH1 B27 niestety nawigacja wypluwa płytę nagraną i tyle (możliwe że laser w urządzeniu jest zabrudzony, muszę wyczyścić i sprawdzić)
Pytanie : Jaka jest to wersja nawigacji ? trzeba to sprawdzić na samym napędzie navi ? nie mam dostępu do ustawień systemu gdyż navi woła o włożenie płyty i tak w kółko.
Jeżeli ktoś posiada obraz płyty z samą aktualizacją tej wersji nawigacji to uprzejmie proszę o pomoc :]

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: Megane II Grandtour ph I r. 2004

Post autor: PiasQ »

Jest to Carminat 5000 SH1. Najnowsze mapy to B27. Jeśli jest problem z czytaniem płyt (nawet oryginalnych) to laser do weryfikacji.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Paczocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 21:22

Megane II Grandtour ph I r. 2004

Post autor: Paczocha »

Witam,
kolego a mogłbyś udostepnić oprogramowanie do nawigacji bo aktualnie szukam i puki co bez skutecznie?

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: Megane II Grandtour ph I r. 2004

Post autor: PiasQ »

Masz na myśli nawigację z tego tematu? Jakie Ciebie oprogramowanie interesuje?
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

ODPOWIEDZ