iparts></a>
<a href= francuskie

Jak być wku*wionym przez polskie realia!

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Jak być wku*wionym przez polskie realia!

Post autor: PiasQ »

http://di.com.pl/news/21316,2.html
Mnie to doszczętnie roz*** ... pi***one k**wy z***bane

Sorry za nerwy, ale już nie mogłem wytrzymać
Ostatnio zmieniony sobota, 21 czerwca 2008, 15:33 przez PiasQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Ech..polskie realia...nie sa niczym nowym.. Swoja droga - w takim przypadku polskie spoleczenstwo powinno zrobic sciepe na pomoc temu chlopakowi - zeby tez dostal uniewinnienie -dla zasady zeby zagrac na nosie tym pajacom z policji . Ot takie jest moje zdanie. bicz

dracek

Post autor: dracek »

Szkoda, że polskie władze robią pokazówki na niczego winnych ludziach, których nie stać na wydanie 1 kzł na soft (w innych krajach jest podobnie). Policja powinna ścigać handlarzy - jest ich wielu na różnych giełdach, a środowiska informatyczne powinny wywierać presję na gigantach, aby obniżyli ceny oprogramowania w wersji BOX. Sądzę, że więcej ludzi pójdzie i kupi oryginalne oprogramowanie ( przykładowo xp za 100 pln ), niż będzie się bawić w różne łamanie zabezpieczeń programów. Widocznie firmom komercyjnym bardziej opłaca się wspierać finansowo różne organizacje ścigające piractwo, niż obniżyć koszty oprogramowania.

PS. Czy ktoś z Was zna lekarza, który został ukarany przez ich "wewnętrzny sąd".

marco1

Post autor: marco1 »

smiesznie to jest dopiero u mnie w krakowie. mieszkam obok gieldy elektronicznej , gdzie nielegalnego softu sa tony. gielda jest na terenie prywatnym i policja przed wejsciem na teren musi sie "zameldowac" u wlasciciela a co dalej to wiadomo. normalna zenada, a tak na marginesie jesli zatrzyma malolata z setka roznych plyt to potem co? do setki autorow oprogramowania zawiadomienia o popelnieniu itp?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Dobra nikt z komendy nie poniesie odpowiedzialności ponieważ nie wiadomo który Pan to zainstalował... A na jakiej podstawie stwierdzą w domu jeśli ktoś ma np. 5 osobową rodzine kto to zainstalował? Wszyscy zapłacą kare lub zostaną skazani na kare pozbawienia wolności? Prawo jest dla wszystkich jednakowe... jednak nie w Polsce. Dziki kraj dzicy ludzie...
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

ODPOWIEDZ