iparts></a>
<a href= francuskie

I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: VoN »

PT

No to możemy prosić jakieś ocenzurowane zdjęcia z pierwszych zlotów ?:) chętnie poznamy więcej historii klubu bo niestety mamy mało materiałów z tego okresu :)

Jeśli byś znalazł plik z niebieską PIKURKą może byśmy parę sztuk na pamiątkę wydrukowali? :)

PS. Czemu się wcześniej nie pochwaliłeś, że Ty to ten Piotr :) browar
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 12:13
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M
Lokalizacja: Radzymin

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: Arglist »

Piotrek a może Byś nas zaszczycił Swoją obecnością na zlocie, wiem, że większość znajomych z którymi się widywaliśmy w lepszych czasach Diablo, Arkadio, Hares, Monika z Kowalem i mogę tak jeszcze trochę powymieniać już się nie udzielają, ale miło by było się spotkać z weteranem Pikura.

P.S Jeżeli posiadasz pliki pierwszej Pikurki i chcesz je zachować na swoim samochodzie z przyjemnością je dla Ciebie wydrukuje.

Awatar użytkownika
PT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 14:37
Renault: Twingo
Silnik: 1.2 16V
Lokalizacja: Józefosław / Warszawa

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: PT »

Tak jak pisałem - pliki niebieskiej Pikurki jak i parę zdjęć z pierwszych zlotów powinienem mieć. Jak znajdę chwilę, to je odszukam (chyba pamiętam, gdzie je ostatecznie zapisałem ;) ) i wrzucę do tego wątku. W Wawrzkowiźnie bywałem przy okazji JEEParty, daleko w sumie nie mam, więc jak plany rodzinne pozwolą, to pewnie pojawię się choć na parę godzin i zobaczę jak to wszystko wygląda te parę lat później :) . A co do "starej gwardii", to z wymienionej grupy osób jakiś tam kontakt utrzymał się z Haressami (przynajmniej wymieniamy się życzeniami na święta, choć, wstyd się przyznać, od ostatniego spotkania twarzą w twarz też ładnych kilka lat upłynęło).

Pozdrawiam,
Piotr.
R9, R19, Clio II, Megane II, Modus - to było, jest Twingo I (żonowóz) i... Opel Meriva

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 12:13
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M
Lokalizacja: Radzymin

Re: I Ogólnopolski Zlot Renault, Brodnica 2001

Post autor: Arglist »

Może jakieś małe spotkanie starej gwardii trzeba zrobić ;) przy pijaki bezalkoholowym powspominać stare czasy...

ODPOWIEDZ