iparts></a>
<a href= francuskie

Tuning lali

Moderator: Grupa Moderatorów

urbin

Tuning lali

Post autor: urbin »

Cześć
Mam pytanie co sądzicie o tuningu laguny, tzn. gładka klapa, badlock na mace, gładkie drzwi, prosze o opinie

[ Dodano: 2008-06-29, 12:11 ]
np. takie cos
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Szyby Felgi, wydech ok reszta won smierc
Ostatnio zmieniony niedziela, 29 czerwca 2008, 11:17 przez VoN, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

G-Boy

Post autor: G-Boy »

wow :) Mi sie podoba - wyglada calkiem fajnie - nie przesadzone ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

ała :/ ... pfu ... zalatuję wsią :/
Mi się podobał tuning Lalki I by mój brat - wysoki spojler z tyłu ... ładne felgi oz ... wydech wbudowany w ORYGINALNY zderzak ... i tyle :) ... pięknie to wyglądało :)
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

łukasz paliwoda

Post autor: łukasz paliwoda »

:(

bleeeee

sztywny niski zawias 17' felgi jedynie



laguna nie jest dobrym materiałem na takie 'wymysły' które są na zdjęciu

mazi84

Post autor: mazi84 »

przy tak niskim profilu opony jak często zmieniasz amory :/

dracek

Post autor: dracek »

wydech, felgi, szyby, delikatny tylni spojler - to tak a reszta plastików ohyda

Janas75

Post autor: Janas75 »

co do felg to wam powiem że w wawie jeździła jedna Lalka I na 19'
ale ja pojeździłem LII na 18' z oponami 225/40 i stwierdziłem że na naszych drogach to masakra

urbin

Post autor: urbin »

A co powiecie na maske przednia bo prawde mówiąc tuninguje lale i to dosyc konkretnie zdjecia z prac nad nią będą na opisie własnych samochodów pozdrawiam

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Żadnej maski, żadnych spojlerów innych syfów szok

Chcesz ładnie zrobic lale?

1. Przyciemnij szybki- nie sam! niech zrobi to profesjonalista, przyciemniaj stopniowo z przody jaśniejsze z tyłu ciemniejsze!
2. Masz chyba dużo kasy więc ładne felgi 17 lub 16 cali i oponki(niskie do 17)
3. Ewentualnie mała lotka na tylną klapę lub daszek nad szybę (ale dla mnie to i tak za dużo)
4. Wymiana lamp z oryginalnych np na ksenon lub soczewki (żadnych brewek!!!)
5. Kup sobie 1 m siatki na allegro wypie*** plastikową atrapę grilla (siateczka da się ładnie i łatwo zaczpic- sprawdzałem w Scenicu).

Moim zdaniem to tyle żeby nie robic z siebie idioty i wiochmena, ewentualnie jakies małe chromowane listewki lub nakładki chromowane na progi (i nie z KAUFLANDA lub BIEDRONKI za 3zł! )

Na fotce pokazane jak prezentuje się siateczka o której była mowa wyżej, zdjęcia mojego Scenica po wypadku :P Uprzedzę pytania tak to olej wyciekał spod halogenika :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

co do spojlera, to napiszę, że bardzo fajnie na Lalce wygląda wysoki spojler vel Alfa 156 z tym, że trochę niższy. Pięknie się to komponuje przy ciemnym (grafitowym) lakierze.
A co do badlook'u itp. nie uznaję ... jest to zbyt rozpowszechnione w bardzo popularnych wozach typu golf, bmw 3r, calibra itepe ... fee

oo chyba nawet taki spojler to jest:
http://www.allegro.pl/item388033878_ren ... cena_.html
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

urbin

Post autor: urbin »

niestety już mam badlook'a na masce i powiem wam że mnie sie podoba. Inaczej wygląda to na zdjęciach a inaczej na żywo. Mieszkam 30 km od krakowa i nie widziałem jeszcze nigdy lali tuningowanej bo jest to żadkość. To fakt że to auto samo w sobie jest piękne i jakie kolwiek dokładki muszą być z gustem. Mam do niej jeszcze spojler od subaru tylko ten niski którego musiałem przerabiać i do tego zrobiona jest gładka klapa tylnia. NIe wiem jak ona będzie wyglądać ale na szczęsie mam jeszcze jedna w zapasie to jak nie bedzie ciekawa to sie wymieni

[ Dodano: 2008-07-01, 08:44 ]
Mam tylko nadzieje że jak bedzie w kolorku to faktycznie bedzie sie podobac nie tylko mnie bo pracy jak i talarówn w to autko już wsadziłem a powiem że nie było mało. A to jest auto do zabawy bo na codzień mykam traficiem Pozdrawiam

qla

Post autor: qla »

Moim zdaniem, tuning auta powinien dodać smaczku aucie, delikatnie podkreślić urodę, a nie zdominować i "zewsić" ;] Inaczej jeśli chodzi o mechanikę...pod tym względem poprawy fabryki nigdy dość!!:)
Kiedyś myślałem inaczej, ale byłem młody i głupi pijaki

moroh

Post autor: moroh »

Urbino, coś zamlikłeś - a jak tam lalunia? :) No no informuj na bierząco.. W końcu chcę zobaczyć Twój projekt, a przynajmniej odkąd się widzieliśmy - coś drgnęło?

urbin

Post autor: urbin »

No ba autko w podkładzie i zaczyna nabierać wygladu nie przykładalem jeszcze atrapy i zderzaka ale powiem ze wyglada ciekawie bo w koncu jest jednolity kolor szary i w koncu widac obwysy maski jak bedzie zlorzone do zdjecia to przesle do dzialu nasze auta a tak pozatym to szkoda ze spot jest w ta niedziele bo jestam od soboty w opolu a tak chcialem sie spodkac z wami ale coz zonk pozdrawiam a i pozdrow wszystkich

ODPOWIEDZ