iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane 2 sedan] tylni zderzak(Spojler lub nakładka)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Afus1987

[Megane 2 sedan] tylni zderzak(Spojler lub nakładka)

Post autor: Afus1987 »

Witam wszystkich mam zamiar zmienić wygląd mojego megane sedan od paru dni na wszystkich stronach w internecie spróbuje znaleść jakiś ładny tylni zderzak(spojler lub nakładka) ale nic niema czy moze ma ktoś jakoś stronę albo jakiś pomysł czy mozna jakoś przerobić od hatchbacka lub cos w tym stylu.Z tego co sie orientuje to przedni zderzak albo nakładka bedzie taka jak w coupé hatchback i cabrio a wiecie moze jak jest z nakładkami na progi?..

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: [Megane 2 sedan] tylni zderzak(Spojler lub nakładka)

Post autor: Snake »

nakładki progów powinny pasować, co do zderzaka tylnego będzie bardzo ciężko...podobnie jak do megane II cc
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Yorgen
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 403
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:09
Renault: Laguna III PHI GT
Silnik: 2.0dci M9R 816
Lokalizacja: Lędziny (śląsk)

Re: [Megane 2 sedan] tylni zderzak(Spojler lub nakładka)

Post autor: Yorgen »

Widziałem gdzieś na stronach dokładkę do tylnego zderzaka, a nawet jest cały set na przód, boki i tył. Są to dosłownie dokładki. Tył ma 2 wcięcia na wydech. Ja znajdę to wrzucę link

Jednak ten tył pomylił mi się z dokładką do Hatchback'a, ale tutaj masz jedną stronkę gdzie jest jeden zestaw http://www.magnatuning.ro/en/products/2 ... Megane-MK2

A tutaj następne
http://www.eliftuning.com/Renault/Megan ... DGU-fl_tS0

Awatar użytkownika
Aniolekdami
Weteran
Weteran
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 21 lutego 2011, 19:51
Renault: Megane Classic
Silnik: 2.0
Lokalizacja: Kutno

Re: [Megane 2 sedan] tylni zderzak(Spojler lub nakładka)

Post autor: Aniolekdami »

W ramach pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że nie ma nakładek na tylny zderzak do classic, wiem bo sam długo szukałem :D
Jedynie można pomądzić dokładając tam przednią dokładkę, która jest za krótka (jak u mnie), trzeba najlepiej wyciągnąć na zewnątrz rurę od tłumika, która zajmie trochę miejsca, rozciąć dokładkę i założyć ją z tłumikiem ( dokładka - tłumik - dokładka) i w tedy jest git :)

ODPOWIEDZ