iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Kadjar 1.6 DCi Porady, linki, prośby o ocenę

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
maximiliano
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 12 kwietnia 2022, 09:11
Lokalizacja: Warszawa

Renault Kadjar 1.6 DCi Porady, linki, prośby o ocenę

Post autor: maximiliano »

Dzień dobry,

Słowem wstępu chciałbym przywitać się z forumowiczami oraz stojąc przed wyborem nowego samochodu (do tej pory Fiat Bravo II 1.9 tdi 120 KM z 2008 r.) skierowałem swoje oczy ku Renault Kadjar. Przeglądając oferty internetowe natrafiłem na ogłoszenie dealera Renault ze Spłupska:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-k ... EyN0Z.html

Czy są jacyś doświadczenie forumowicze, którzy potrafiliby doradzić co do opłacalności zakupu tego samochodu lub np. mieszkają w okolicach Słupska i oczywiście odpłatnie mogliby rzetelnie zweryfikować stan faktyczny Kadjara z tym z opisu? Zdaję sobie sprawę, że są zewnętrzne firmy wykonujące taką usługę jak np. autotesto ale opinie mają średnie i zawsze lepiej skorzystać z pomocy kogoś sprawdzonego. Sam niestety przy tak dużej odległości od Słupska nie mam takiej możliwości oraz przede wszystkim wiedzy i doświadczenia żeby bazować na swoich oględzinach.

aw1971
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 23 maja 2013, 13:00
Renault: GScenic i Kadjar
Silnik: 1.6 dCi
Lokalizacja: Wrocław / Kobierzyce

Re: Renault Kadjar 1.6 DCi Porady, linki, prośby o ocenę

Post autor: aw1971 »

Witaj.
Nie pomogę Ci z tym autem bo jestem z Dolnego Ślaska, ale sam kupowałem 2 używane auta od dealerów (Tarnów i Ełk). Zawsze są to auta droższe niż na rynku i zawsze w lepszym stanie. W jednym był to grand scenic od ich klienta, w drugim odkupiony od klienta który brał ich markę. W tym drugim przypadku pracownik dealera zgodził się pojechać do ASO renault i dokonać przeglądu przed zakupowego. Oczywiście na mój koszt. Obie transakcje bez zarzutu. Co do samego Kadjara jeśli lubisz SUWy to będziesz zadowolony. Ja osobiście trochę żałuje bo potrzebuję auta z większym bagażnikiem. konstrukcja Van jest dla mnie lepsza. Ale prowadzi się fajnie. Spalanie średnie 5,9 ON. Jedyna rzecz która mi trochę przeszkadza to zacinające się w zimie otwieranie lusterka po stronie pasażera. No i mój nie ma nagłośnienia Bose.

ODPOWIEDZ