iparts></a>
<a href= francuskie

Witam , prosze o pomoc w kupnie mojego pierwszego Safrane

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
McBueno
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2016, 16:01

Witam , prosze o pomoc w kupnie mojego pierwszego Safrane

Post autor: McBueno »

Witam niedawno zarejestrowalem sie na forum , od kilku dni przymierzam sie do kupna Safrane jednak wiaze sie z tym szereg obaw. Najtrudniejsze bedzie chyba znalezenie zadbanego egzemplarza , myslicie ze warto jest szukac w polsce czy lepiej uderzyc od razu w strone rynku zagranicznego ? A moze znacie jakas osobe ktora zastanawia sie aktualnie nad sprzedaza swojej safranki?

Jesli mielibyscie jakies auto do 7-8 tysiecy godne polecenia ( PH2 w 2.5 , ewentualnie 2.0 ) bylbym niezmiernie wdzieczny. W opcji jest rowniez kupienie tanszego egzemplarza i drugiego na czesci , mam dostepny dla siebie warsztat. Musze miec safrane do konca stycznia , to moj najwazniejszy cel ^^ Aktualnie jezdze Audi A3 8P 1.9 TDI aczkolwiek zawsze wolalem benzyniaki no i Safrane to po prostu moje marzenie z dziecinstwa. Jest dla mnie po prostu idealne

Ah i zeby okreslic dokladniej czego szukam po wstepnym rozeznaniu to :
- Wersja PH2 w 2.5 ( w gorszym razie 2.0 )
- Mile widziane LPG ( podobno te silniki dobrze to znosza
- Welurowane fotele , nie przepadam za skora a podobno to wlasnie welurowe mial moj ojciec i wspominam je jako niezwykle wygodne
- Cale w dobrym stanie do drobnych poprawek w cenie do 8 tysiecy LUB tanszy egzemplarz i dokupienie drugiego na czesci
- Najlepiej manual aczkolwiek ojciec mial 4stopiowy automat i mimo 4 biegow dobrze go wspominam. Szczegolnie ze dbal o niego , uzywal domieszek uszlachetniajacych do oleju oraz paliwa i w dodaniu strumienicy auto mialo wrecz idealne brzmienie i dobre osiagi nawet z sekwencyjnym gazem
- Nie musi byc w bogatej wersji chociaz nie ukrywam ze byloby milo. Jedyne czego potrzebuje to klimatyzacja ( mile widziane ogrzewanie foteli oraz przedniej szyby )

Oraz drobne pytanie - czy myslicie ze oblepienie safrane czarnym matem byloby dobrym rozwiazaniem?

Z gory dziekuje za pomoc ;)

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2344
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Witam , prosze o pomoc w kupnie mojego pierwszego Safrane

Post autor: patrys4891 »

hmmmm chyba już gdzieś to czytałem think ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ