iparts></a>
<a href= francuskie

W urzędzie błękit, to nie kolor.

hehe

Moderator: Grupa Moderatorów

RaFuS
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2010, 19:18
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: RaFuS »

pelson91 pisze:na tym forum bazyl ma twingo różnokolorowe :D może sam się wypowie co mu wpisali w dowód? :D
kameleon... lol
Co Dwie Lalki To Nie Jedna ala

Baron

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Baron »

RaFuS pisze:
pelson91 pisze:na tym forum bazyl ma twingo różnokolorowe :D może sam się wypowie co mu wpisali w dowód? :D
kameleon... lol
raczej doszliby do wniosku, że to kolejny, importowany składak lol

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Maciek R4 »

jak rejestrowałem ostatnio auto, to się o kolor nie pytali, może właśnie dlatego, że 3-4 miesiące wcześniej ten sam pajacyk urzędowy się mnie o kolor zapytał, to odpowiedziałem "a jaki pan chce?, bo przemalować to nie problem i wieczorem będzie już inny"...

nie prościej było powiedzieć, że auta nie ma pod ręka?
za duży obrazek

PETRUS

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: PETRUS »

Maciek R4 pisze:nie prościej było powiedzieć, że auta nie ma pod ręka?
No nie. Nie zastanawiam się zbytnio, co taki gość może wykombinować, bo wtedy nabyłbym podobnych sposobów myślenia, jak w filmach komediowych o PRL. Pytał się, to odpowiedziałem.

Osman82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 22:35
Renault: Megane i Laguna
Silnik: 1.4 16V 1.8 8V
Lokalizacja: Kowalewo Pom.

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Osman82 »

Ja prawie rok temu rejestrowałem auto i nic nie wpisywałem ani nie pytali mnie w związku z kolorem.Założyli teczkę i po sprawie.Zaznaczam że w starym dowodzie koloru nie było wpisanego a rejestracja była w innym mieście niż poprzednia.Lanos był zielony metalik teraz jest czarny bo tak mi się podobało :D
Jeśli obawiasz się, że nikt nie dba o to, czy jeszcze żyjesz, przestań płacić rachunki za prąd. roll

batmobilka

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: batmobilka »

@Petrus: wiesz, może pan urzędnik był początkujący albo... rozróżniał tylko 6 podstawowych kolorów, bez odcieni (nie obrażając nikogo z mężczyzn - już niejednokrotnie słyszałam że "malina"/"brzoskwinia" to owoc a nie kolor!...).
Ostatnio rejestrowałam autko i że jest zima, to jako kolor cisnęło mi się pod długopis "maskujący", hiehiehei (biały/śnieżny - ciekawe czy przy tej pani przeszedłby taki manewr ;)

PETRUS

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: PETRUS »

Być może większość mężczyzn rozróżnia tylko podstawowe kolory, a kobiety wiele odcieni. Trzeba jednak dopisać, że przy robieniu przez panie zakupów ubrań i to bez względu dla kogo są te ubrania.

Bezcenne zakłopotanie pań na giełdzie, gdy panowie zauważają różnice odcieni lakierów po malowaniu tylko jednego elementu nadwozia.

pizza
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 208
Rejestracja: środa, 4 sierpnia 2010, 12:32
Renault: Grand Scenic IIphII
Silnik: 2.0T
Lokalizacja: Warszawa

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: pizza »

Inna sprawa że to wspominki z lat dziewięćdziesiątych. Przy dwukrotnym rejestrowaniu srebrnych samochodów (1994 i 1998) mój senior dostał wpisy w dowód rejestracyjny: szaro-popielaty. Normalnie ręce mi opadły, szczęśliwie w chwili obecnej w dowód juz nie wpisują, a co tam jest w karcie to mnie akurat niewiele obchodzi. I tak ciekawsze to było niz wpisy z lat osiemdziesiątych: barwa nadwozia: 48 (kolor czerwony z FSO) lub 41 (kolor żółty ciemny z FSM). Taaaa i takie coś człowiek miał wpisane w dowód rejestracyjny.... :D
Ręce opadają do kostek jak mówi Szymuś Prostaczek...
Masz wolny 1% PIT? Możesz przekazać go Poli lub Alkowi
Obrazek
moje bliźniaki

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Mincek »

mnie sie nie chce czytac wszystkiego a nawet nic tylko tytul. taki len jestem :)

i TAK błękit to nie kolor !!!!!! jestem za urzedem... NIEBIESKI to rozumiem....


jeszcze troche i moze bedziemy w dowody wpisywac zielony w mietowe paski ?? albo zolty koperkowy roz ?? ehhhhh
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: VoN »

Ja bym chciał się dowiedzieć co ma Bazyli w dowodzie :P "Wielokolorowy"?
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Szybki
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 327
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 22:02
Renault: Espace III Espace IV
Silnik: F3R z LPG F4Rt z LPG
Lokalizacja: Milejów-Osada (LLE)
Kontakt:

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Szybki »

U mnie w E2 kolor podany byl zielen perła, a teraz w E3 jest grafit metalik. Bez zadnych problemow, poprostu spisane dane z tlumaczen.
Forum Espace,Avantime
był EII 2,0 LPG 93r
jest EIII F3R 97r LPG, EIV F4Rt 03 LPG

Klub Renault Espace na Facebook'u

PETRUS

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: PETRUS »

Mincek pisze:mnie sie nie chce czytac wszystkiego a nawet nic tylko tytul. taki len jestem :)

i TAK błękit to nie kolor !!!!!! jestem za urzedem... NIEBIESKI to rozumiem....


jeszcze troche i moze bedziemy w dowody wpisywac zielony w mietowe paski ?? albo zolty koperkowy roz ?? ehhhhh
Byłoby mi obojętne gdyby nie kupujący kiedyś auto. Zwłaszcza ci, którzy się nie znają i nie są w stanie ocenić, czy auto było malowane przyczepiają się do takich rzeczy, jak kolor w jakimś dokumencie. "Był błękit, a jest niebieski lub odwrotnie. Eee... Panie, coś Pan kręcisz. Auto było bite i przemalowane". Niemożliwe? Wg mnie mozliwe.

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: W urzędzie błękit, to nie kolor.

Post autor: Mincek »

jak bym mial auto ktore wiem ze jest sprawne technicznie i to sa wymowki by zejsc z ceny. to po takim tekscie powiedzial bym panu, ze cena wlasnie wzrosla o 5 tys. zl. albo ze nieaktualne i poszedl do domu.

sorki, nigdy nie pucuje, myje, sprzatam i inne takie bzdety auta przed sprzedaza... i zawsze sprzedawalem jakies 4h po wystawieniu ogloszenia :) moze powinienem auta sprzedawac :D::D
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

ODPOWIEDZ