iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur 2016] Wymiana zwykłych lamp na ledowki

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
lolekbolek16
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 15 lutego 2023, 23:06
Renault: Captur
Silnik: 1.5 dci
Lokalizacja: Poznań

[Captur 2016] Wymiana zwykłych lamp na ledowki

Post autor: lolekbolek16 »

Cześć przychodzę z zapytaniem czy istenieje możliwość wymiany przednich lamp aktualnie posiadam H1 na ledowki z wersji poliftowej. Z tego co się orientuje captury po lifcie miały ledowki ja u siebie posiadam h1 świecą fatalnie chciałem wymienić na ledy i pytanie czy istenieje możliwość jakoś je zamontować? (pacjent captur 2016 HH)

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6047
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Captur 2016] Wymiana zwykłych lamp na ledowki

Post autor: kudlaty »

Sama wymiana nie będzie raczej kłopotliwa. Kwestia czy będą pasować wtyki no i same lampy czy mają ten sam kształt. Zastanowiłbym się raczej nad tym czy nie trzeba dokładać jakiś modułów (typu poziomowanie itp), bo o takich rzeczach jak przyuczenie kompem nie wspominam bo to norma w nowych autach.

EDIT: Zapomniałem o najważniejszym, co w dzisiejszych czasach coraz bardziej jest sprawdzane. Homologacja auta. Żeby się potem nie okazało, że np ubezpieczyciel się wypnie przy jakiejś szkodzie

lolekbolek16
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 15 lutego 2023, 23:06
Renault: Captur
Silnik: 1.5 dci
Lokalizacja: Poznań

Re: [Captur 2016] Wymiana zwykłych lamp na ledowki

Post autor: lolekbolek16 »

a orientujesz się może gdzie mogę kupić taki adapter? ;)) fizycznie lampa będzie pasowała napewno przymierzałem już, problem jedynie leży w tym czy lampy będą działały poprawnie

ODPOWIEDZ