iparts></a>
<a href= francuskie

[Velsatis 2002]Jak wpisac czujniki cisnienia w oponach

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Robiq

[Velsatis 2002]Jak wpisac czujniki cisnienia w oponach

Post autor: Robiq »

To moj pierwszy post na tym forum wiec witam Wszystkich amatorow "renowek" bardzo serdecznie.
Niestety Pisze bo mam maly problem z czujnikami cinienia w oponach.
Mam programik DDT2000 i niechcacy usunalem wpisane wczesniej czujniki cisnienia w oponach i chcialbym je teraz jakos dopisac bez demontowania opon ( podobno jest taka opcja).
Mozecie podsunac info jak to zrobic.
Pozdrawiam
Robiq
Ostatnio zmieniony piątek, 20 sierpnia 2010, 13:25 przez Robiq, łącznie zmieniany 1 raz.

krzymek

Re: Jak wpisac czujniki cisnienia w oponach w velsatis

Post autor: krzymek »

Na forum laguny zrobiłem manual do odczytania kodów czujników, jedyny problem jest w tym iż nie wiadomo które koło to który czujnik, trzeba jeździć i upuszczać powietrze :)
Jeśli masz też moje tłumaczenie DDT to UCH -> Badane ekrany -> Aplikacje procedur
wpisujesz 0 i czekasz aż czujniki zaczną wysyłać kody (co 1 min podczas jazdy powyzej 30km/h, co 15 min na postoju gdy powietrze spadło poniżej ok 1,6 bara i co 1 godz w trybie normalnym).

Robiq

Re: Jak wpisac czujniki cisnienia w oponach w velsatis

Post autor: Robiq »

krzymek pisze:Na forum laguny zrobiłem manual do odczytania kodów czujników, jedyny problem jest w tym iż nie wiadomo które koło to który czujnik, trzeba jeździć i upuszczać powietrze :)
Jeśli masz też moje tłumaczenie DDT to UCH -> Badane ekrany -> Aplikacje procedur
wpisujesz 0 i czekasz aż czujniki zaczną wysyłać kody (co 1 min podczas jazdy powyzej 30km/h, co 15 min na postoju gdy powietrze spadło poniżej ok 1,6 bara i co 1 godz w trybie normalnym).
Dzieki za odzew
Jak bym Cie jeszcze mogl prosci o link do tego manuala
DDT mam po francusku musialbym znalezc twoje tlumaczenie UCH tylko czy dla VelSatisa 3.0dCi bedzie dobre ?
generalnie radze sobie po francusku ale nie ma jak ojczysta mowa
znalazlem w DDT ze Badane ekrany to Ecrans étude ale nie jestem pewien czy aplikacje procedur to Lancement des routines dalej stoje nic tam wiecj mi sie nie zgadza
pozdrawiam

Wiec po kilku dniach czujniki wpisane zarowno w Velsatisie jak i Lagunie wszystko dzieki tobie krzymek i temacie na forum laguny
wielkie dzieki

ODPOWIEDZ