iparts></a>
<a href= francuskie

RLinks2 akualizacja z 2.2 na wyższą

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
bobson323
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 8 października 2022, 16:45
Renault: Talisman
Silnik: 1.3
Lokalizacja: Szczecin

RLinks2 akualizacja z 2.2 na wyższą

Post autor: bobson323 »

Witam,

Chciałem zaktualizować RLink2 z wersji 2.2.19.300 (czy jakoś tak) na wyższą w autoryzowanym serwisie Renault, Dacia. Dostałem odpowiedź, że nie podejmą się tego bo boją sie o moduł radia bo może się uszkodzić. Prośiłem o jakieś wytłumaczenie czemu tak jest t dostałem odpowiedź "bo jest". Czy ktoś może mi wytłumaczyć i dać odpowiedź czy mogę i gdzie zaktualizować RLinks2?

Pozdrawiam,
Bobson323

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: RLinks2 akualizacja z 2.2 na wyższą

Post autor: VoN »

Jest tak bo to wszystko parodia :) oni nie umieją tego robić, nie są pewni oprogramowania które zostaje im udostępnione, nie są szkoleni jak to prawidłowo zrobić. RLINK nie jest sam w sobie zły, śmiechem jest to jak Renault traktuje osoby które mają wykupione subskrypcje na aktualizacje map, ja już zapomniałem kiedy coś nowego wyszło.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

bobson323
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 8 października 2022, 16:45
Renault: Talisman
Silnik: 1.3
Lokalizacja: Szczecin

Re: RLinks2 akualizacja z 2.2 na wyższą

Post autor: bobson323 »

VoN a możesz mi polecić gdzie są kompetentne osoby, które mogą to aktualizować czy lepiej kupić AKTUALIZACJE NA ALLEGRO I SAMEMU TO ZROBIĆ? Co z tym modułem radia?
Pozdrawiam,
Bobson323

ODPOWIEDZ