iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Moderator: Grupa Moderatorów

bogiboss
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: środa, 17 listopada 2021, 12:34
Renault: Renault Koleos
Silnik: 2,0 DCI

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: bogiboss »

Dzieki kolego na razie czekam, na angielskim forum znalazlem info ze od X-Traila T31 sanki sa dokladnie takie same:

"I have just replaced my subframe as it looked as bad as yours and after much searching online looking at photos etc i went for a second hand xtrail t31subframe and it was a 100% match only paid £100 delivered and it was in very good condition got some new bushers of ebay £37 and paid a local garage £250 to fit it so if anyoneelse gets stuck go for a xtrail t31 subframeloads about and very cheap i think you can also use the qausqia j10 2 dci subframe as well"


takze znalazlem, zaryzykowalem, nie byly drogie, juz sa w warsztacie, we wtorek chwila prawdy, okaze sie czy pasuja....
A te wlasnie poprzednie to mialem z FranceAuto, sprawdzane po VIN i mialy na 100% pasowac ale niestety przekatne nie takie...
Zwrocili pieniazki i przesylka zwrotna byla gratis takze sa ok ale zupelnie nie rozumiem co sie slato, dlaczego nie pasowaly.
Podobno od Quashkai tez nie pasuja bo tuleje sa grubsze czy cos.
Dam znac czy pasowaly, dzieki pozdro

rafaltamiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2021, 22:12

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: rafaltamiola »

Napisz czy będą pasowały i najlepiej wstaw fotkę bo też znalazłem od x-t.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


bogiboss
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: środa, 17 listopada 2021, 12:34
Renault: Renault Koleos
Silnik: 2,0 DCI

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: bogiboss »

Panowie wrzucam tylko update, ponieważ sam zmagalem się aktualnie z tym tematem, zajęło to grubo ponad miesiąc bo akurat w tym momencie znalezienie sanek do Koleosa graniczyło z cudem, być może wkrotce bedzie wysyp, kiedyś może też było łatwiej, ale aktualnie (11.2021) obdzwoniłem pół Polski, sanki do koleosa to jak Święty Graal…
Tym bardziej że pierwsza próba niestety niewypał…. Sanki sprawdzone po VIN, kupione z Auto-France i niestety nie pasowały….
Jeśli chodzi od Quashkai to nie do końca wiem, są rozne opinie że są grubsze... cieńsze i takie tam...
Ale ja zaryzykowałem i kupiłem sanki od Nissana X-Traila T31, pasują w stu procentach…!
Także jak ktoś w przyszłości będzie miał ten problem…, mam nadzieję że pomogłem!
Tymczasem Pozdrawiam!!

bogiboss
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: środa, 17 listopada 2021, 12:34
Renault: Renault Koleos
Silnik: 2,0 DCI

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: bogiboss »

Panowie wrzucam update, ponieważ sam zmagalem się aktualnie z tym tematem, zajęło to grubo ponad miesiąc bo akurat w tym momencie znalezienie sanek do Koleosa graniczyło z cudem, być może wkrotce bedzie wysyp, kiedyś może też było łatwiej, ale aktualnie (11.2021) obdzwoniłem pół Polski, sanki do koleosa to jak Święty Graal…
Tym bardziej że pierwsza próba niestety niewypał…. Sanki sprawdzone po VIN, kupione z Auto-France i niestety nie pasowały….
Jeśli chodzi od Quashkai to nie do końca wiem, są rozne opinie że są grubsze... cieńsze i takie tam...
Ale ja zaryzykowałem i kupiłem sanki od Nissana X-Traila T31, pasują w stu procentach…!
Także jak ktoś w przyszłości będzie miał ten problem…, mam nadzieję że pomogłem!
Tymczasem Pozdrawiam!!

Gumiś85
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 1 sierpnia 2020, 11:50
Renault: Koleos
Silnik: 2.5

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: Gumiś85 »

Mam w garażu do 2.5 bo sam wymieniałem i niestety tylko ASO można kupić .

rafaltamiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2021, 22:12

Re: [Koleos 2,5, benzyna, 4x4, 2008] zardzewiałe sanki.

Post autor: rafaltamiola »

Czy ktoś sam demontował sanki w 2.0, czy jest to jakiś problem czy raczej do ogarnięcia na "podwórku" ? Ma ktoś jakieś doświadczenie?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ