iparts></a>
<a href= francuskie

[OC na mamę-czy ja mogę jeździć?]

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Tutaj się muszę zgodzić -sama w marcu szukałam najtańszego ubezpieczyciela, tylko, że ja sama auto ubezpieczam. Po zawziętych poszukiwaniach Link4 okazał się dla mnie najtańszy.

Podejdź sobie gdzieś do agencji, gdzie mają kilka ubezpieczeń i wtedy zorientujesz się co i jak.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Misza

Post autor: Misza »

Link4 jest dobry na "dzień dobry", uważajcie przy wznowieniach! Najlepiej o nową ofertę pytać się miesiąc wcześniej, żeby zdążyć wypowiedzieć. List polecony musi dojść na dzień przed końcem polisy! Nie liczy się data stempla pocztowego!

Co do zniżek - na swoje PEŁNE zniżki trzeba jeździć 6 do 8 lat, w zależności od TU. Zniżki ze współwłaściciela nie przechodzą po roku, trzeba swoje odpękać. Wiem,że agenci robią inaczej ale trzeba mieć na uwadze, że to WY podpisujecie oświadczenie o zniżkach i WY będziecie się tłumaczyć, nie agent!
Kolejność w DR nie ma właściwie znaczenia. Nie ma mniej i bardziej "ważnego" współwłaściciela dla TU. Współwłasność może być 99% + 1% i jeśli ten "jednoprocentowy" ma 60% to bierze się jego zniżki i ew. zwyżki tego "99%" współwłaściciela.

ODPOWIEDZ