iparts></a>
<a href= francuskie

Mam Renault 21 turbo w częściach, co dalej?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Gzwierz
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 sierpnia 2022, 14:51
Renault: Renault 21 Turbo
Silnik: 175km
Lokalizacja: Pomorskie

Mam Renault 21 turbo w częściach, co dalej?

Post autor: Gzwierz »

Witam wszystkich posiadam autko Renault 21 2.0 Turbo z 1987 roku. Moc to około 162-175 KM kolor czerwony. Silnik J7R skrzynia 5 biegów.
Napęd przód.Nie posiadam zdjęć gdyż auto jest rozebrane na kawałki. Posiadam do niego znaczną ilość części gdyż mam jedno na części.Zastanawiam się czy je złożyć czy sprzedać w stanie rozkładu. Pytanie do Was. Czy macie możę części do tego modelu takie jak teleskopy tył , amortyzatory przód . Ewentualnie gdzie je można kupić? Jak napisałem powyżej mam trochę części i też może komuś pomogę w odbudowie swojej Renówki:)
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mam Renault 21 turbo w częściach, co dalej?

Post autor: kudlaty »

Poprawiłem trochę temat i przeniosłem do odpowiedniego działu.

Co do Twojej rozterki. Pytanie czy chcesz posiadać to R21 czy nie? W jakim stanie jest buda i czy masz wszystkie części aby złożyć ładną, kompletną sztukę? Czy da się to zrobić bez blacharza i lakiernika?
Musisz sobie na te pytania odpowiedzieć gdyż one w moim przypadku zdefiniowałyby co dalej. Bo jeżeli wystarczy poskładać to ja bym to złożył i wtedy sprzedał. Fakt, rynek w Polsce na stare francuzy jest ciężki, nikt nie da tyle ile byś chciał zapewne (chociaż są pasjonaci), ale zawsze można próbować sprzedać za granicę.
Najważniejsze to czy Ci się chce i czy Ci się kalkuluje. Bo jeżeli składasz sam to koszt niewielki ale czasu musisz poświęcić, a jeżeli masz prace zlecać to na handel raczej nigdy się nie zwróci.

Bruna
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 21 października 2022, 21:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mam Renault 21 turbo w częściach, co dalej?

Post autor: Bruna »

Myślę, że dobrze zrobisz gdy skontaktujesz się z Mamauto.pl w Rypinie. Tam jest złomownia, gdzie przyjmują auta do kasacji. Na miejscu prowadzą demontaż i odzyskują pełnowartościowe części. To dobre źródło na niedrogie części z odzysku. Każdy produkt jest gruntownie sprawdzany i dają gwarancję na jego bezproblemowe działanie. Możesz sprawdzić czy lepiej sprzedać im to co masz czy raczej kupić od nich brakujące części. Prowadzą również sprzedaż oryginalnych części samochodowych, w ofercie mają ponad 50.000 części. Znajdziesz ich w Rypinie woj. kujawsko pomorskie: Starorypin Rządowy 29A, 87-500 Rypin tel. +48 510 503 510

ODPOWIEDZ