iparts></a>
<a href= francuskie

1% podatku dla Zosi i Antosi

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
djmarco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 18:54
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0 dci

1% podatku dla Zosi i Antosi

Post autor: djmarco »

W związku z faktem, iż przyszedł nowy rok a wraz z nim rozliczanie dochodowe to mam prośbę do wszystkich którzy nie wiedzą gdzie przekazać swój 1% podatku.

Mam dwie bliźniaczki. Mają chorobę genetyczną i co roku zbieramy na ich rehabilitację. Niestety żadnego leczenia dla nich nie ma i jedyne co możemy uczynić to tylko hamowanie rozwoju choroby poprzez rehabilitację która mało nie kosztuje. Jeden dwutygodniowy turnus to prawie 5000 PLN a w naszym przypadku musimy liczyć to razu dwa. Jak widać, nie jest to mała kwota. Co roku jeździmy trzy razy (dwa razy po tydzień i raz na dwa tygodnie). Jak łatwo policzyć wychodzi nam 20k PLN na turnusy. Plus rehabilitacja w domu prywatnie gdyż na NFZ nie ma co liczyć. Są ośrodki które mają podpisaną umowę z NFZ ale rehabilitacja tam dla moich dziewczyn jest niebezpieczna gdyż choroba jest tak rzadka że rehabilitanci nie podchodzą do tego indywidualnie tylko lecą jak każdego innego.

Ja się nie żale ze jest nam źle czy coś w tym stylu. Cieszymy się z każdego dnia i walczymy o lepsze jutro. Więc jeśli chcecie nam pomóc to na stronie http://www.zosiaiantosia.pl jest informacja jak można nam pomóc.

Proszę również administrację forum oraz innych użytkowników i rozpowszechnianie linku strony naszych dziewczyn i proszę przy rozliczeniu podatkowym pamiętać o nas ;)

Obrazek
Obrazek
kliknij na banerek ----->Obrazek<----- kliknij na banerek

djmarco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 18:54
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0 dci

Re: 1% podatku dla Zosi i Antosi

Post autor: djmarco »

W piątek 13.12.2019 o godzinie 23:10 zatrzymało się serduszko Zosi. Wokół niby nic się nie zmienilo. Czas się nie zatrzymał. Dalej grała muzyka w radiu.
Tylko nasze serca rozpadły się na milion kawałków. Przed nami bardzo ciężki czas. Teraz musimy szczególnie zaopiekować się Antosia. A Zosieńka pewnie już biega tam na górze i głośno się śmieje. Tylko ta świadomość pozwala nam jako tako funkcjonować. Prosimy o modlitwę za Naszego Aniołka. Nie tak miało to wszystko wyglądać nie tak.

Staram się zapamiętać Zosię właśnie taką, uśmiechniętą i radosną. Chcę żebyście i wy ją taką pamiętali. Ostatnie tygodnie były dla nas ciężkie a ostatnie godziny to już w szczególności.

Jeszcze w dniu wczorajszym rozmawialiśmy z lekarzami że na święta Zosia będzie w domu. Niestety, nikt nie był w stanie przewidzieć tego, co wydarzyło się kilka godzin po tej rozmowie.

Wszystkich tych, którzy mają czas i ochotę być z nami w środę w dniu pogrzebu serdecznie zapraszamy wraz z balonikiem napompowanym helem by móc na cmentarzu wypuścić je w górę dla Zosi. Ona je uwielbiała i miały na nią czekać w domu.

Prosimy uszanować również naszą decyzję związaną z nie przynoszeniem wieńców tylko chcemy abyście wsparli Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia​ dając datek do puszki. Oni nam bardzo pomagają więc pomóżmy również im za to dobro.

Została z nami Antosia, musimy dbać o nią jak najlepiej. Prosimy również o przekazywanie darowizn na jej subkonto w fundacji. Najlepszym i najprostszym sposobem jest wpłata online do której dostęp jest w linku który zamieszczam a sam formularz do wpłat znajduje się na dole tej strony https://dzieciom.pl/podopieczni/15106

Pamiętajcie również w 2020r o przekazaniu 1% podatku na Antosie http://zosiaiantosia.pl/przekaz-1/[IMG] ... 493cbe.jpg[/IMG]Obrazek

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

kliknij na banerek ----->Obrazek<----- kliknij na banerek

ODPOWIEDZ