iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane II phI] Doposażenie w tylne szyby elektryczne

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Saler
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2019, 11:27
Renault: Clio Megane
Silnik: 1,2 ; 1,4

[Megane II phI] Doposażenie w tylne szyby elektryczne

Post autor: Saler »

Witam, chcę zamontować tylne szyby elektryczne w Megane II 2003r i niestety jak się okazało jest to bardziej skomplikowane niż mi się wydawało.
Błędnie myślałem że wystarczy pociągnąć zasilanie do drzwi i w ten sposób jak w starszych autach będzie to działać.
Szukałem po internecie jakiegoś manuala niestety nic nie znalazłem.

Zacząłem od zakupu części zamiast dowiedzieć się czy w ogóle jest możliwość zamontowania tego z moja wiedzą.
Posiadam:
- Wiązkę kompletną drzwi tylnych lewych i prawych oraz kawałki wiązek z wtyczką do której wchodzi ta z drzwi
- Wiązkę kompletną drzwi przednich lewych również z kawałkiem wiązki z wtyczką do której wchodzi ta z drzwi
- podnośniki z silnikiem oraz przełączniki tylnych drzwi
- przełącznik 4 szyb do drzwi przednich
- komplet tapicerki drzwi z miejscem na przełączniki do szyb

Może ktoś posiada jakiś manual lub czy może w skrócie napisać jak to zrobić (o ile jest to do zrobienia).

!!!!Proszę o pomoc!!!!

Saler
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2019, 11:27
Renault: Clio Megane
Silnik: 1,2 ; 1,4

Re: [Megane II phI] Doposażenie w tylne szyby elektryczne

Post autor: Saler »

hmmmm.... nikt nic nie wie :(

pongo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2019, 13:16
Renault: Captur
Silnik: 1.5 dci 90 KM
Lokalizacja: Marki

Re: [Megane II phI] Doposażenie w tylne szyby elektryczne

Post autor: pongo »

Nie chce podcinac skrzydeł ale w Renault bym się za takie rzeczy jak doposarzanir nie brał. Miałem trochę problemów z moim Captur em w wszystkie leżały w modułach komfortu i elektryki. Streszczaj ac w Renault każda wersja wyposażenia ma swój typ modułu komfortu i rozszerzając wersję nie obejdzie się bez jego wymiany.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Megane II phI] Doposażenie w tylne szyby elektryczne

Post autor: kudlaty »

Generalnie możesz sobie to wszystko zamontować a potem śmigaj do ogarniętego elektronika z CLIPem, żeby przeprogramował Ci UCH. Niestety właśnie w UCH jest zapisana wersja wyposażenia i żeby to uruchomić musisz dodać taką opcję w UCH. Ewentualnie możesz zakupić UCH z bogatszej wersji już z tymi szybami i wtedy powinno Ci działać, ale nie wiadomo jak reszta.
Skąd jesteś? Może ktoś jest z okolicy i pomoże Ci to ogarnąć, albo nawet podmienić UCH

ODPOWIEDZ