iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
skiec
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2019, 20:45
Renault: Laguna III
Silnik: 2.0 Dci

[Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Post autor: skiec »

Witam, jestem tu nowy, od pięciu dniu szczęśliwy posiadacz Laguny :) Mam do Was pytanie, da się zmienić interfejs wyświetlania audio ? Udało mi się zgasić mapę na stałe, tak, że wyświetla się aktualnie grana piosenka, ale jest to mały napis, gdzieś nisko bez playlisty co będzie następne itp. Jest to słabo widoczne i średnio mi się podoba, chciałbym to zmienić. https://www.youtube.com/watch?v=BboCgSE ... F77so7b8Y8 to jest link do filmiku na, którym jakiś gość ma super to widoczne i ustawione, wiecie jak mogę tak zrobić ? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Post autor: kudlaty »

Pytanie jaki masz teraz sprzęt. Podejrzewam Carminata DVD a ten na filmie to Tom Tom.

Niestety Carminat jest bardzo słabo rozwojowy, pozostaje zmienić system na wspomnianego TT lub R-Linka.

Aha, w Carm. da się włączyć playlistę, na radiu wciskasz przycisk CD

skiec
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2019, 20:45
Renault: Laguna III
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Post autor: skiec »

Dziękuję za odpowiedź. Ciężko mi jeszcze stwierdzić co mam za radio i nawigacje ale jest wejście na kartę SD z prawej strony, nawigacja Tom Tom, nie wiem czy carminat DVD.
Znalazłem taki program jak Tom Player, ale trochę zamula i nie odtwarza muzyki (muszę ją nagrać na tą kartę w folder audio).
Coś nie mogę włączyć tej playlisty (żeby była większa, na środku ekranu cały czas), po naciśnięciu/przytrzymaniu radio/cd zmienia się tylko źródło odtwarzania, przez chwile jest wszystko na środku, fajnie, czytelnie i widać co będzie następne, ale po chwili wszystko znika i jest małymi literami na dolnej krawędzi wyświetlacza.


Znalazłem jeszcze taki film, mam identyczne radio i nawigację, tutaj gościu ma zmieniony kolor z niebieskiego na szary, i jeszcze ma na środku wyświetlane info co leci, https://www.youtube.com/watch?v=bCUChAULe8Y . Jak tak zrobić? think think

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Post autor: kudlaty »

To masz Tom Toma. Ciesz się bo jest bardziej dostępny. Co do reszty to Ci nie pomogę, trzeba by poszukać instrukcji do tego. Ewentualnie może są gdzieś manuale jak toto "stuningować"

skiec
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2019, 20:45
Renault: Laguna III
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Laguna III 2009] Zmiana interfejsu audio.

Post autor: skiec »

Dzięki za pomoc, sprawdzę instrukcję, póki co kupiłem aktualną nawigację i już nie jest tak nudno na ekranie ;), chociaż fajnie byłoby mieć jeszcze lepszy player ;))

ODPOWIEDZ