iparts></a>
<a href= francuskie

[Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
oranvag
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 22:51
Renault: Kadjar
Silnik: TCe 130

[Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: oranvag »

W perspektywie tego roku czeka mnie przegląd gwarancyjny. I tu pytania:

1) czy muszę go robić tam, gdzie kupiłem auto?

2) jeśli nie - czy jest w Warszawie jakiekolwiek ASO, które jest godne polecenia? Opinie na Google zdają się sugerować, że prędzej zepsują niż coś naprawią...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: VoN »

1. Nie
2. Każde ASO ma zwolenników i przeciwników :) Jeśli to tylko przegląd a nie robienie silnika czy wymiana elementów, wybierz według woli. Raczej nie ma co popsuć przy wymianie filtrów i oleju.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Cendra
Bywalec
Bywalec
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 10:06
Renault: Captur Limited
Silnik: 1.2 TCe
Lokalizacja: Ciechanów/W-wa

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Cendra »

Które ASO w Warszawie polecicie do naprawy usterek na gwarancji?
Mam parę drobiazgów do zgłoszenia i nie chce mi się latać od jednego do drugiego. Już w jednym kiepsko podeszli do tematu (ten był pod W-wą...).
Renault Captur 1.2 TCe Limited Obrazek
Skoda Citigo Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cendra
Bywalec
Bywalec
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 10:06
Renault: Captur Limited
Silnik: 1.2 TCe
Lokalizacja: Ciechanów/W-wa

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Cendra »

Pojechałem do RRG Mory.
Jak na złość objaw jeden nie występował, inny to oczywiście TTTM (jakoś u innych producentów drążkiem skrzyni biegów nie szarpie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu - oczywiście przy sprawnych poduchach, w Renault jest inaczej), a pęknięcia na rurze dolotowej nie biorą na gwarancje, bo to pewnie jakiś gryzoń.

Teraz hit, auto na gwarancji, a za weryfikacje ostatniej usterki, policzyli mi 116 zł. Bo to uszkodzenie nie z winy producenta...

Ok, ja rozumiem, że nie jest to wada materiału itp i nie zrobią na gwaracji, ale za zweryfikowanie usterki auta na gwarancji brać kasę? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Jestem mega wkur...
Renault Captur 1.2 TCe Limited Obrazek
Skoda Citigo Obrazek
Obrazek

Malediwyps
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2018, 16:42
Renault: Latitude
Silnik: 170 KM

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Malediwyps »

Ponawiam pytanie rozpoczynające ten wątek! Chcę zrobić przegląd ale po kilku latach ciągłych rozczarowań ASO w Częstochowie wolałbym zrobuć ten przegląd gdzie indziej... Chyba najbliżej mam w Będzienie. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami z tamtego rejonu? Wiem, że ten sam właściciel co w Częstochowie ale może ludzie bardziej kompetentni...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: VoN »

Cendra pisze: wtorek, 7 sierpnia 2018, 15:33 Pojechałem do RRG Mory.
Jak na złość objaw jeden nie występował, inny to oczywiście TTTM (jakoś u innych producentów drążkiem skrzyni biegów nie szarpie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu - oczywiście przy sprawnych poduchach, w Renault jest inaczej), a pęknięcia na rurze dolotowej nie biorą na gwarancje, bo to pewnie jakiś gryzoń.

Teraz hit, auto na gwarancji, a za weryfikacje ostatniej usterki, policzyli mi 116 zł. Bo to uszkodzenie nie z winy producenta...

Ok, ja rozumiem, że nie jest to wada materiału itp i nie zrobią na gwaracji, ale za zweryfikowanie usterki auta na gwarancji brać kasę? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Jestem mega wkur...
Mi ostatnio zaczęli liczyć jazdy próbne po naprawie... Mechanik sprawdza czy wykonał dobrze swoją pracę, ja za to płace lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Maciej R21 »

Jak tak to czytam, oraz resztę tematów z forum , to utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie kupię nowego samochodu, choć przechodziła mi przez myśl taka głupota ...:D
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: kudlaty »

Maciej R21 pisze: piątek, 11 stycznia 2019, 12:20 Jak tak to czytam, oraz resztę tematów z forum , to utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie kupię nowego samochodu, choć przechodziła mi przez myśl taka głupota ...:D
x2. Użytkuje w pracy auta nowe i walka z ASO o pierdołę jest straszna. A wiele usterek nieusuniętych bo jak twierdzą "tak ma być", albo "my nic nie widzimy niepokojącego". A potem gwarancja się kończy i jeb, okazuje się, że wiadomo co zepsute i trzeba płacić

Awatar użytkownika
edwardo
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2018, 07:50
Renault: captur 2018
Silnik: 0,9

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: edwardo »

dziwne jest takie generalizowanie! Mam 7-my samochód wszystkie salonowe a w tym 4-te renault. jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemem w autoryzowanych serwisach. Szczytem kontaktów z serwisem miałem z Modusem! W czasie gwarancji miałem wrażenie, że tworzę wraz z serwisem renault nowe auto! Owszem zgadzam się co do jednego- nigdy nowy model naszpikowany błędami dzieciństwa! Odczekać kilka lat zanim producent nie wyeliminuje nierzetelnych poddostawców. Niestety od wielu lat to klienci przejęli rolę testerów i królików doświadczalnych. Ale po to jest gwarancja!
obecnie-renault Captur 0.9 2018
poprzednie- fiat 126P, skoda Favorit, hyundai Akcent, renault Megan Clasic, renault Laguna, renault Modus 1,4 16V

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: BlackRaven »

Robili mi Clio 1.8 16V bo jeszcze nie miałem softu Męczyli się 3 godziny nie znaleźli więc miernikiem po kolei szukałem znalazlem sondę lambda którą wymieniłem. Czemu o tym piszę ? ASO nie wzieło złotówki powiedzieli że nie dali rady no ale to sporo lat temu było jednak to nie była robota gwarancyjna więc duży plus.
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

driverjosik
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 4 marca 2019, 14:33

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: driverjosik »

Co prawda już się wyprowadziłem z Krakowa, ale wcześniej korzystałem z Auto Duet https://autoduet.com.pl/. Jest moim zdaniem jeden z najlepszych niezależnych serwisów volvo jaki miałem przyjemność poznać. Bardzo szybko i w miarę tanio naprawili skrzynie biegów w moim samochodzie :).

ODPOWIEDZ