iparts></a>
<a href= francuskie

..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nikita 1589
Bywalec
Bywalec
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 5 października 2017, 12:55
Lokalizacja: Lubelskie

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Nikita 1589 »

Witajcie 😀 Jestem Kaśka mieszkam w powiecie lubelskim. Kilka lat temu posiadałam renault thalię lecz została sprzedana. Obecnie myślę nad zakupem koleosa używanego a czy uda się w tym roku czas pokaże 😀

satanix
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 6 października 2017, 08:43
Renault: r19 - megane
Silnik: f3pm 700 - f7r 710

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: satanix »

Witam wszystkich szczęśliwych i nieszczęśliwych posiadaczy reniferów. Wpadłem w zasadzie tylko na chwilę ale... Zawsze miało być bmw, żadnych golfów i francuzów a tu taki psikus.
Od r19 e7j, do r19 f3pm, a ostatnio meganka z f7r w stanie co tu dużo gadać :)
Jakoś tak te francuzy się do mnie przykleiły :) ale co tam przeżyję.

mobydick
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2017, 09:07
Renault: Talisman Grandtour
Silnik: 1,6 Tce (200 hp)
Lokalizacja: Lublin

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: mobydick »

Witam wszystkich.
Czas tu w końcu zagościć.
Moja historia z Renault zaczęła sie wiele lat temu od dzwona Laguną I ojca.
Na szczescie nic nikomu sie nie stalo, ja nauczkę i dystans do zimy mam do dzisiaj, a ojciec dzięki ac wymienił Lagune na młodszą, mniej wylataną i lepiej wyposażoną.
Tak sie zaczęło, potem miłość do Renault przeszła na mnie: Laguna II, Megane III Grandtour, a od ponad miesiąca Talisman 1,6 Tce (200 hp) Grandtour.
Mieszkam, pracuje i najczęściej kilometry nabijam w Lublinie.
Pozdrawiam,
Paweł

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Vargas »

Witam Cię mobydick pijaki
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: kudlaty »

mobydick pisze: niedziela, 15 października 2017, 21:43 Mieszkam, pracuje i najczęściej kilometry nabijam w Lublinie.
Pozdrawiam,
Paweł
No cześć. W takim razie mam nadzieję, że wpadniesz w niedzielę na spota i dasz nacieszyć oko Talismanem :D

leg
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2017, 17:03
Renault: Kadjar
Silnik: 1,2TCe

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: leg »

Witajcie.Kadjar benzyna 130 z automatem.Szczecin.Wybrałem bo dobre wyposażenie a jak zrobiłem rachunek sumienia ,to 4x4 użyłem w ciągu ostatnich 12 lat kilkanaście razy ,więc uznałem ,że to nie jest istotna wada.Dopiero 1500 km ,więc jeszcze nie cisnę.Mam mieszane uczuci jesli chodzi o trwałośc tego młynka co udaje silnik,ale liczę ,ze będe zadowolony tak jak z LagunyI faza 2 3.0 ,194 KM w której przez 8 lat wymieniłem tylko łożysko koła i 2 naprawy wentylatora klimatu.Mając nadzieję ,że raczej będę pisał pozytywne opinie niż zgryźliwe komentarze na to auto-pozdrawiam pijaki .Obrazek

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Vargas »

Witam na forum.
Co do autka to powiem szczerze, że jest naprawdę zajefajne :)
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Doug
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2017, 11:56
Renault: Clio
Kontakt:

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Doug »

Cześć wszystkim. Na początku przyszłego roku przymierzam się do zakupu Megane GrandCoupe, w zwiazku z tym będę miał trochę pytań, więc na pewno będę prosił Was o pomoc w stosownym temacie :)

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: kudlaty »

Witamy wszystkich nowych użytkowników. Zapraszamy do pochwalenia się swoimi autami w dziale garaż :)

Awatar użytkownika
Osobnik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2017, 22:31
Renault: Megane I ph II
Silnik: K4J 1.4

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Osobnik »

Witam wszystkich forumowiczów :)
Jestem Wiktor, mam 18 lat i jestem pasjonatem Renaultów oraz ogl motoryzacji francuskiej. W rodzinie zawsze gościły renaulty- 21, 19, kangoo, laguna I, teraz sam posiadam megane z 2002 roku. Prowadzę fanpage na fb o tematyce francuskich aut: Motoryzacja Francuska.
Opisuje a właściwie opisywalem tam historie różnych modeli. Dołączam do forum w celu szukania tu porad oraz pogłębieniu wiedzy o ulubionej marce. A tutaj jedno zdjęcie mojego auta, pozdrawiam :D
Obrazek
Renault Megane I ph II Air 2002 1.4 viewtopic.php?f=3&t=19025

luczarenia
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2017, 22:49
Renault: r5

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: luczarenia »

witam serdecznie,nie jestem fanem marki renault aczkolwiek parę reni się przewinęło w moim życiu :) mile wspominam (oprócz problemów z elektryką :) ) Kupiłem dzisiaj renault 5 znalezione z szopie,89 rok jakiś pakiet stylizacyjny,czarne,30 tyś km przejechane,1 właściciel,brudne,ujebane ale bez rdzy.Żółte reflektory,jakieś dodatki i takie tam.I mam pytanie czy warto ratować takiego r5 bez turbo czy strata czasu i lepiej sprzedać na części ku uciesze przyszłych właścicieli.Chcę nadmienić że nie jestem żadnym handlarzem tylko miłośnikiem starej dobrej motoryzacji i niemogłem przejść obojętnie obok cierpienia reni :) pozdrawiam. Na marginesie,jestem fanem jdm i subaru ale nie jestem motoryzacyjnym rasistą :) pozdro.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: kudlaty »

Dawaj jakieś zdjęcia tej 5tki. Napisz o nie coś więcej, najlepiej w dziale garaż. No i pomyśl ile byś za nią chciał ;)

LagunaDCi
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 22 listopada 2017, 22:39
Renault: Laguna II
Silnik: 1.9DCi

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: LagunaDCi »

Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, pochodzę z niewielkiego miasta Chełmna, położonego nad Wisłą w woj. kujawsko pomorskim.
Tutaj mieszkam i pracuję, nieprzerwanie od trzech lat przemierzając ulice miasta moją Laguną II z 2006r. Wcześniej już czytywałem tematy na forum Klubu, teraz postanowiłem się zarejestrować oficjalnie powiększając grono miłośników marki Renault.
Jeszcze raz witam Wszystkich

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: Vargas »

LagunaDCi pisze: środa, 22 listopada 2017, 23:04 Witam wszystkich, mam na imię Krzysztof, pochodzę z niewielkiego miasta Chełmna, położonego nad Wisłą w woj. kujawsko pomorskim.
Tutaj mieszkam i pracuję, nieprzerwanie od trzech lat przemierzając ulice miasta moją Laguną II z 2006r. Wcześniej już czytywałem tematy na forum Klubu, teraz postanowiłem się zarejestrować oficjalnie powiększając grono miłośników marki Renault.
Jeszcze raz witam Wszystkich
Witamy, witamy :D
Pamiętam, że parę lat temu był spot organizowany przez klub KPIKUR w Chełmnie :D
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
dżipsi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2017, 10:30
Renault: Megane III Lift
Silnik: 1,6 benzyna
Lokalizacja: Bogatynia

Re: ..:Powitania - W tym temacie się witamy:..

Post autor: dżipsi »

Witam nowych ;) @leg naprawdę ładny samochód.

ODPOWIEDZ