iparts></a>
<a href= francuskie

[Vel satis] radio

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Kompin

[Vel satis] radio

Post autor: Kompin »

Witam, posiadam Vel Satisa z takim radiem
Obrazek

Oglądając inne Vel Satisy zauważyłem w niektórych radia sygnowane jako Cabasse Auditorium Tronic.
Nie jestem zachwycony sprzętem, który mam obecnie w aucie i chciałbym je wymienić jak najszybciej. Proszę o jakieś opinie czy warto wymienić to na te Cabasse? Czy może zupełnie jakies inne niestandardowe radio? Jak to jest z montażem nie oryginalnego odtwarzacza?? Bo jak widać panel tego sprzętu jest sporo większy niż innych odtwarzaczy.

KamilWR

Re: vel satis radio

Post autor: KamilWR »

Podpinam się pod temat bo mam podobną zagwozdkę. Posiadam radio jak kolega wyżej, a chciałbym wymienić je na Cabasse Auditorium Mp3 ale z tego co się dowiedziałem niestety posiada ono inną kostę + dodatkową pod kanapą i nie jest to wymiana typu Plug&Play. Może ktoś już wymieniał radio i może podzielić się radami co, jak i za ile?

emjot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 06:44
Renault: VelSatis phII ASB
Silnik: 2.2

Re: vel satis radio

Post autor: emjot »

w miejscu gdzie w cabasse jest tuner, czyli pod tylną kanapą, jest jakaś kostka z czymś - nie wiem co to jest...

jeśli chodzi i dźwięk, jakoś powalająco lepszy nie jest, porównywałem swojego z velem cabassse... niestety jakiś geniusz wpadł na pomysł montowania mini głośników do takiego auta

emjot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 06:44
Renault: VelSatis phII ASB
Silnik: 2.2

Re: vel satis radio

Post autor: emjot »

Kamil, ja dołożyłem zmieniarkę z mp3 :)

KamilWR

Re: vel satis radio

Post autor: KamilWR »

Prawdę powiedziawszy cudów co do dźwięku po Cabasse się nie spodziewałek bo te śmieszne 300g głośniczki nawet super hiper high endowy sprzęt na wyżyny by nie wyniósł.Ot zalezało mi na odtwarzaniu MP3 i żeby działało sterowanie z pod kierownicy.
emjot napisz coś więcej o tej zmieniarce.Do jakiego radia ją dołożyłeś i jakie koszta się z tym wiążą bo może sam bym szarpnął sie na takie cudo :)

emjot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 06:44
Renault: VelSatis phII ASB
Silnik: 2.2

Re: vel satis radio

Post autor: emjot »

zmieniarka to VDO CHM 604mp3, ja kupiłem na allegro za 100pln z przesyłką, kabel już miałem był schowany w bagażniku za lewą kratką do lampy

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Re: vel satis radio

Post autor: malczyk2000 »

Kompin pisze:sygnowane jako Cabasse Auditorium Tronic.
Mocniejsza końcówka mocy, ogólnie radio gra lepiej od standardowego Tuner List. Warto gdzieś przed zakupem posłuchać i wtedy się decydować albo nie.
Powered by L7XE V6 24V

ODPOWIEDZ