iparts></a>
<a href= francuskie

[scenik 04] problem z diagnostyką

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
piotrscenic2004

[scenik 04] problem z diagnostyką

Post autor: piotrscenic2004 »

Witam wszystkich klubowiczów ! prosze o polecenie mi dobrego i taniego interfejsu diagnostycznego (najlepiej kabel do laptopa i oprogramowanie ) do scenika 1,5dCi 2004 r. Lubię czasami pogrzebać samemu w ,,żelazku"
Chętnie nawiążę kontak z innymi osobami zainteresowanymi samodzielną naprawą i diagnostyką ,,żelazek" czyli popularnych sceników. piotrszu28@gmail.com

onej

Post autor: onej »

nie wiem czy to tanio dla Ciebie, ale masz tu linka:
http://www.allegro.pl/item461665660_int ... n_usb.html

waldek42
Bywalec
Bywalec
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 18 października 2008, 11:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [scenik 04] problem z diagnostyką

Post autor: waldek42 »

piotrscenic2004 pisze:Witam wszystkich klubowiczów ! prosze o polecenie mi dobrego i taniego interfejsu diagnostycznego (najlepiej kabel do laptopa i oprogramowanie ) do scenika 1,5dCi 2004 r. Lubię czasami pogrzebać samemu w ,,żelazku"
Chętnie nawiążę kontak z innymi osobami zainteresowanymi samodzielną naprawą i diagnostyką ,,żelazek" czyli popularnych sceników. piotrszu28@gmail.com
O tak,tak, przy tych cenach za diagnostykę w serwisie autryzowanym to opłaci się kupić Clipa za 4 i pół patyka.
Właśnie teraz wróciłem od NICH, skasowali ze mnie 140 zeta za skasowanie błedu.Po 10 km trasy mam to samo,brrr..
Sądzę, że nawiążemy bliższy kontakt z samym diabłem, żeby tylko omijać atoryzowanych.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ