iparts></a>
<a href= francuskie

[Megane Scenic I] - Magnetyzery opinie o działaniu???

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
rafal3376

[Megane Scenic I] - Magnetyzery opinie o działaniu???

Post autor: rafal3376 »

Czy ktoś zakładał do swojego autka magnetyzery? Czy to na prawdę działa?? Proszę o wasze opinie
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 września 2009, 20:42 przez rafal3376, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Mialem w Ładzie2107 w silniku 1500 kiedys..hmm..czy dziala? Ciezko powiedziec.. z wszelkich dostepnych srodkow przekazu magnetyzery to jedna wielka lipa.. Moze cos tam daja, ale zakladam ze to bylo dobre kilkanascie lat temu, w autach starej lub starszej generacji. Dzis bardziej skupilbym sie na dostrojeniu kompa niz wierzeniu w magnetyzer i jego moc ;)

Genri

Post autor: Genri »

a do czego ten magnetyzer był?jest??? :/

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Wynalazek, ktory wg tysiecy badan (nie wiem czy prawdziwych czy na potrzeby marketingu), porzadkuje czasteczki w paliwie i powietrzu, dzieki temu paliwo lepiej sie spala, silnik plynniej pracuje i wogole jest cacy. Nie wiem jak w innych krajach, ale z polskim paliwem ten magnetyzer cudow raczej nie zdziala :)

Zagooglaj o magnetyzerach, to dowiesz sie wiecej :)

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Rufus »

Miałem w Citroenie komplet magnetyzerów (3 sztuki) - przez 2 lata nic się z silnikiem nie działo złego - tyle mogę powiedzieć.
W zasadzie jak kupiłem autko, to akurat był szał pał na magnetyzery, więc się skusiłem i założyłem. Niestety nie mam porównania jak było przed, a jak po założeniu, bo bez magnetyzerów zrobiłem może tylko 500 km.
Powiem tylko, że był to Citren ZX break 1.9 TD 90 KM z 1994 roku, silnik miał troszkę ponad 190 tys km i chodził jak zegarek, a w trasie zaspokajał się 4 litrami paliwa na każde 100 km i co najciekawsze to ani kropli oleju nie brał - do dzisiaj żałuję, że sprzedałem to autko.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

magnetyzery to sciema poprawienie parametrow o nieodczuwalne wartosci i nic poza tym...
lepiej ta kase zainwestowac w tik taki ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

ODPOWIEDZ