iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic II 2003 r.] problem ze strzelającym zawiasem

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
sien_m

[Scenic II 2003 r.] problem ze strzelającym zawiasem

Post autor: sien_m »

Witam wszystkich czytających. Mam problem ze "strzelającym zawiasem" w Scenicu w drzwiach przednich od strony kierowcy. Podczas otwierania lub zamykania drzwi zawias wydaje głośne strzały. Czy można to naprawić czy tez już tylko do wymiany? Może ktoś z was już to przerabiał? Pozdro sien_m

G-Boy

Post autor: G-Boy »

u mnie tez strzelal w MII - blacharze stwierdzili ze o juz tylko do wymiany. Zobacz - moze cos sie obluzowalo - tak mialem w pugu106 niegdys...chociaz to zapewne calkiem inna konstrukcja. Masz taka "puszke" jak w MII?

sien_m

Post autor: sien_m »

Myślę, że to takie samo rozwiązanie. Puszka od góry jest zamknięta. Nie chcę tego ruszać bo może coś wystrzelić i po herbacie. Wolałem najpierw zapytac kolegów (już nie raz pomogli). Sam zawias nie jest taki drogi ale wymiana tego to już gimnastyka dla blacharza . Wolałbym tego uniknąć. Jeśli ktoś wie coś konkretnego to proszę o pomoc.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

czyli jest tak jak piszesz -wymiana to najrozsadniejsze wyjscie. U mnie zaczynalo strzelac, aso cos tam przebakiwalo o wadlich zawiasach..no coz..dalem spokoj, bo wymiana i lakierowanie sie po prostu nie oplacalo.. ;/

P_r_z_e_m_o

Post autor: P_r_z_e_m_o »

Poczytaj tego linka

nie zapominamy o tzw. "pełnej pomocy" a nie tylko linkujemy... pozdrawiam policja
Ostatnio zmieniony sobota, 15 sierpnia 2009, 18:53 przez P_r_z_e_m_o, łącznie zmieniany 1 raz.

sien_m

Post autor: sien_m »

Wiekie dzięki , wiem już teraz co najmniej tyle, ile formacja ASO. Pozdro !

kipi

Post autor: kipi »

To ja jestem z tego wątu z linka :)
Kupiłem na szrocie używany zawias w kolorze autka i mając odpowiednio wygiety klucz oczkowy da się wymienić strzelający zawias bez zdejmowania drzwi. Obawiałem się późniejszej regulacji całych drzwi dlatego wymianiałem tylko zawias. Operacja trwała 20 min :)

ODPOWIEDZ