iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic 1.9 dci 00r.] Nowe żarówki

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
remi89

[Scenic 1.9 dci 00r.] Nowe żarówki

Post autor: remi89 »

Witam, zastanawiam się nad zmianą żarówek świateł mijania na żarówki firmy OSRAM. Interesuje mnie tylko jaki rodzaj będzie pasował do Scenica 1,9 dci rok 2000 (H1, H3, H4, H7, H11) oraz 12 V 55 W będzie odpowiednie???
A 2 pytanie: Chodzi o to że gdy wrzuce bieg wsteczny zapala mi się przedni lewy kierunkowskaz, a gdy nacisnę hamulec i mam włączony kierunkowskaż to mgrygają mi tylnie przeciwmgielne??? Co może być nie tak???
Dziekuję za wszystkie odp. POzdrawiam :)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

remi89 pisze:oraz 12 V 55 W będzie odpowiednie???
No broń Ciebie mocniejsze brać :P ... tylko 55W
remi89 pisze:Chodzi o to że gdy wrzuce bieg wsteczny zapala mi się przedni lewy kierunkowskaz, a gdy nacisnę hamulec i mam włączony kierunkowskaż to mgrygają mi tylnie przeciwmgielne??? Co może być nie tak???
Sprawdź kostki w tylnych lampach, zapewne są zaśniedziałe i prąd ucieka gdzie mu łatwiej ;)
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Baron

Post autor: Baron »

remi89 pisze:(H1, H3, H4, H7, H11)
mijanie H7
długie H1
remi89 pisze:żarówki firmy OSRAM
Miałem Night Breaker. Bardzo dobre światło, za to naprawdę szybko się "skończyły" :(
Teraz jak będę kupował to NightGuide DoubleLife Philipsa. Chciałbym je przetestować.
PiasQ pisze:Sprawdź kostki w tylnych lampach, zapewne są zaśniedziałe i prąd ucieka gdzie mu łatwiej
Potwierdzam na własnej skórze. Wada "ten typ tak ma" we wszystkich megankach z tamtych lat. Albo będą styki zaśniedziałe albo gdzieś się kabelki stykają. Ja miałem delikatnie stopiony plastik przez co stykały się "blaszki" :P
Zacznij od lewej lampy! :)

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Baron pisze:Potwierdzam na własnej skórze. Wada "ten typ tak ma" we wszystkich megankach z tamtych lat. Albo będą styki zaśniedziałe albo gdzieś się kabelki stykają.
To standard dla wiekszosci naszych modeli. Ja przerabialem to w Clio a dzisiaj na miescie widzialem Lage II z piekna choinka na tyle ;)
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

remi89

Post autor: remi89 »

Dzięki za odpowiedzi chłopaki. Z mojej strony temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam :)

Zablokowany