iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic II 2005 r.] Język polski w komunikatach

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
irekbajg

[Scenic II 2005 r.] Język polski w komunikatach

Post autor: irekbajg »

Witajcie . Pytanie może z seri naiwnych ale.......
Od urodzenia jestem Polakiem i chyba to normalne,że w 21 wieku samochód powinien porozumiewać się z kierowcą w języku ojczystym , czy jest taka szansa w Scenicach z roku 2005 ?
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 sierpnia 2008, 20:38 przez irekbajg, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Sadze ze bez problemu. Wystarczy udac sie do ASO i poprosic o wgranie polskiego jezyka do UCH. Jesli o cene idzie - zadzwon do dowolnego ASO i zapytaj ;)

Roman

Post autor: Roman »

W ASO powinni ci to zrobić w 15minut i już możesz się cieszyć z komunikatów w ojczystym języku, ale w kieszeni niestety 100-ówka mniej. ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

u mnie w Scenicu był do wyboru język polski, ale po zaznaczeniu go wszystko było po angielsku ... Pan z ASO nie mógł nic więcej zrobić :/
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

irekbajg

Post autor: irekbajg »

Ha byłem w ASO ale albo stacja do du.... albo ten co tam siedział się nie zna - powiedział,że się nie wgrywa co najwyżej możliwe ,że jest wgrany trzeba tylko go ustawić " jak w komurce " a nie wszystkie mają wgrany . Nie mam pojęcia jak to zrobić. Jeszcz mogę zadzwonić do innej ASO .Jutro sprawdzę.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

no to tak jak u mnie ... podłączył kompa, sprawdził języki ... znalazł polski i zaznaczył ... po czym okazało się, że na polskim wgrany jest angielski ... Pan stwierdził, że więcej nic nie może zrobić ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

simon83

Post autor: simon83 »

Da sie zmienic jezyk komunikatow bez ingerencji ASO (oczywiscie na jeden z wgranych juz)? Instrukcje mam po holendersku, a ten jezyk do mnie nijak nie przemawia... Przy okazji - jezeli ktos dysponuje oryginalna ksiazka obslugi po polsku, chetnie podejme sie zlozenia przyzwoitej jakosci PDFa - tego dostepnego w sieci trudno sie przeglada.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

simon83

Post autor: simon83 »

Mimo uplyniecia kawalka czasu odpowiem sam sobie :)
Jezyk polski dostepny jest w Scenicach od bodajze 2006 roku. Wczesniejsze roczniki z najbardziej przyswajalnych przeze mnie jezykow posiadaja angielski i na takowy da sie przestawic komputer, ale jedynie poprzez fabryczny interfejs i oprogramowanie Clip. Nie ma mozliwosci wgrania polskiego jezyka do starszych modeli. Takie jest przynajmniej stanowisko ASO.

Awatar użytkownika
witman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 2 listopada 2008, 12:36
Renault: Scenic III 1.4TCe
Silnik: 1.4TCe 160
Lokalizacja: WrocLove

Post autor: witman »

U mnie jest do wyboru niemiecki lub francuski Scenic II Conquest 2.0 16V 2008r
witman

ODPOWIEDZ