iparts></a>
<a href= francuskie

[Renault Scenic IV 2016] Brak głosu podczas rozmowy Bluetooth

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
arektaker
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 maja 2020, 21:56
Renault: Renault Scenic IV
Silnik: 1.6 dci

[Renault Scenic IV 2016] Brak głosu podczas rozmowy Bluetooth

Post autor: arektaker »

Witam grupę :)
Od niedawna jestem posiadaczem samochodu Renault Scenic IV 2016 rok.
Samochód sprawuje się okej jednak zauważyłem niepokojący problem dlatego zwracam się w waszą stronę bo nie chce jechać do ASO. Otóż paruje swój telefon Samsung Galaxy s6 Edge. Muzyka przez bluetooth działa dobrze bez zarzutu jednak problem pojawia się podczas rozmowy telefonicznej. Z poziomu radia mogw wykonać połączenie z listy kontaktów jednak nie słyszę w głośnikach rozmówcy ani on nie słyszy mnie tak jak by mikrofon nie działał. Na dodatek dodam iż jeśli połączenie jest przychodzące to pojawia się na radio komunikat o połączeniu jest głos dzwonka jednak rozmówca w swojej słuchawce słyszy rozmowa zawieszona czyli tak jak by radio samo zawieszało połączenie dzieje się tak za każdym razem muszę wznowić na telefonie rozmowę by kontynuować. Po takim zajęciu tak jak wyżej napisałem dalej nie słychać drugiej osoby ani ona mnie. Próbowałem zmienić telefon na inny z androidem również iPhone nic nie działa efekt ten sam. Ciekawostką jest fakt że polecenia głosowe działają bez zarzutu.
W ustawieniach rozmowy Bluetooth jest głos rozmowy na full tak samo jak wzmocnienie mikrofonu i dalej nie działa.
Spotkał się ktoś z takim czymś?
Bardzo proszę o pomoc i czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam!

arektaker
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 maja 2020, 21:56
Renault: Renault Scenic IV
Silnik: 1.6 dci

Re: [Renault Scenic IV 2016] Brak głosu podczas rozmowy Bluetooth

Post autor: arektaker »

Naprawdę nikt nic nie wie ?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Renault Scenic IV 2016] Brak głosu podczas rozmowy Bluetooth

Post autor: VoN »

Ja bym spróbował jeszcze wykonać połączenia przez jakąś aplikację typu Androidauto.
Raczej nikt nie pomoże, problem prawdopodobnie tkwi w ustawieniach, spróbuj jeszcze z telefonem starszego typu.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

ODPOWIEDZ