iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 1,8 8v I PH I] swiece i przewody

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
chris1221

[Laguna 1,8 8v I PH I] swiece i przewody

Post autor: chris1221 »

witam mam problem nie pali mi na jedna swiece przewod jest dobry swieca tez nie wiem jak z cewka jezeli cewka przewod i swieca ok co to moze byc???
kolega mowi ze trzeba cisnienie zmierzyc jezeli nie bedzie odpowiednie to trzeba bedzie sciagac klawiature i robic szlif lub cos tam wymieniac nie znam sie na tym.
prosze o jakies propozycja i najlepiej prosil bym koszt takiej przyjemnosci w przyblizeniu.
Z gory dziekuje pozdrawiam

chris1221

Re: [Laguna 1,8 8v I PH I] swiece i przewody

Post autor: chris1221 »

Ale klawiature trzeba ściagać tak??
plytki sa drogie?

trucker
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 08:31
Renault: r21 i scenic 2
Silnik: 1.7B f2n i 1.6 16V
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Laguna 1,8 8v I PH I] swiece i przewody

Post autor: trucker »

chris1221 pisze:witam mam problem nie pali mi na jedna swiece przewod jest dobry swieca tez nie wiem jak z cewka jezeli cewka przewod i swieca ok co to moze byc???
Wiem ,że już chwilkę minęło od pytania, ale czy masz 2 cewki czy jedna? Może cewka jest walnięta i nie podaje iskry na jedną sekcję. A świece jak sprawdziłeś? Zamieniłeś z inną czy tak na oko (kabel i do masy) ? Jak masz dwie cewki, to mam jakies na zapasie, zawsze można podmienić o ile kolega jest z krakowa.
R21 1.7F2N sedan '88r :viva: , Scenic 2 2004, była Megane 1 ph2 kombi '01
KIKUR :driver:
http://www.format-nowahuta.pl

chris1221

Re: [Laguna 1,8 8v I PH I] swiece i przewody

Post autor: chris1221 »

to juz sie wyjasnilo wyszlo na to ze cewka walnieta ale nie bralem tego pod uwage poniewaz myslalem cewka daje na 2 swiece wiec 2 by nie iskrzyly jednak sie mylilem.
dziekuje za podpowiedzi

ODPOWIEDZ