iparts></a>
<a href= francuskie

[Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
xXZENXx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2009, 14:29
Renault: R19 SCENIC1 i 2
Silnik: 1_7 1_6 1_9 dci
Lokalizacja: LESZNO WLKP
Kontakt:

Post autor: xXZENXx »

srki prosiaczku dawno nie zaglądałem nie pamiętam postu ale adres jest na naszych łamach i nazwę firmy można wpisać w wyszukiwarce ja sierotka zapomniałem se zanotować i znowu czeka mnie żmudne szukanie
w czym jesteś tym się stajesz
jak sie kasa znajdzie to....
http://www.youtube.com/watch?v=g-NopML2 ... re=related

NegroEG

Post autor: NegroEG »

Dzieki wielkie ^^ udalo mi sie do samochodu dostac dzieki temu programowi ;) ;) Wielkie dzieki dzieki dzieki ;)

szymar

Post autor: szymar »

Witam. Wygenerowałem kilka kodów na podstawie nr znalezionych na kluczyku i wszystkie nie działają, nie udało mi się wygenerować tylko za pomocą numerów z wewnętrznej strony obudowy kluczyka bo program wyrzucił błąd.
Czy ktoś ma jakies inne pomysły, oczywiście poza wizyta w ASO;)
I drugie pytanie,, czy da się zakodować kluczyk ood innego Scenica do mojego(oczywiście znając kod do IMO)

Espers

Post autor: Espers »

1. gdzieś robisz błąd.
2. Nie da się przyuczyć obcego kluczyka.

szymar

Post autor: szymar »

Espers pisze:1. gdzieś robisz błąd.
2. Nie da się przyuczyć obcego kluczyka.
żebym wiedział gdzie:( (próbowałem kody z płytki, scalaka i obudowy kluczyka, jak pisałem przy tym z obudowy nie generuje kodu IMO)jeśli chodzi o sam kod to ceny są od 30 zł więc jakoś przeboleje;)
odnośnie kluczyka pozostaje kupić w ASO lub innej firmie, która zakoduje?

edit:
znalzłem firmę w Łodzi, która w zalezności od rodzaju kluczyka robi klona w cenie od 140 do 320zł

voytexg

Post autor: voytexg »

szymar pisze:
Espers pisze:1. gdzieś robisz błąd.
2. Nie da się przyuczyć obcego kluczyka.
żebym wiedział gdzie:( (próbowałem kody z płytki, scalaka i obudowy kluczyka, jak pisałem przy tym z obudowy nie generuje kodu IMO)jeśli chodzi o sam kod to ceny są od 30 zł więc jakoś przeboleje;)
odnośnie kluczyka pozostaje kupić w ASO lub innej firmie, która zakoduje?

edit:
znalzłem firmę w Łodzi, która w zalezności od rodzaju kluczyka robi klona w cenie od 140 do 320zł
no to poprosimy o namiary viva

szymar

Post autor: szymar »

Okazało się, że robią wszystko ale przez telefon, po zgłoszeniu się z kluczykiem okazało się, że tego akurat nie da się zrobić:D, gdyby jednak ktoś był zainteresowany to Zgierska przy ABC.

Polecam też serwis w Kutnie, kod do imo - 30zł, w Łodzi od 80zł

seba666

Post autor: seba666 »

Świeci kontrolka immo ,central otwiera normalnie z pilota w kluczyku.
Czy metoda z generatorem działa na kluczyk radio(taki mam)
Wiele prób :
incorrect charakter
najlepsza z wynikiem :**Incoherent DATA : cannot process** cry
Czy ktoś coś podpowie
Pozdrawiam

Kazek

Re: [Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Post autor: Kazek »

Witam, mam problem ze swoim Renalut Megane Coupe 96r. otóż nie mogę rozbroić immobilisera z kluczyka. Dwa dni temu nie mogłem otworzyć samochodu z kluczyka prawie z pół godziny chodziłem dookoła samochodu i klikałem przycisk na pilocie i w końcu jakoś się udało rozbroić i odpalić, natomiast po zgaszeniu silnika i powrocie do samochodu po około 10 minutach już rozbroić immobilisera się nie udało i jak do tej pory samochód w ogóle nie reaguje na sygnał z kluczyka. Oba kluczyki są sprawne bo wysyłają sygnał i odbiornik w samochodzie też jest sprawny i co ciekawe odbiera sygnał z pilota bo skacze napięcie gdy próbuję go rozbroić, ale niestety nie ma żadnej reakcji bo immobiliser się nie rozbraja. W związku z moim problemem mam kilka pytań.

Czy ktoś się orientuje co może być nie tak ?

Próbowałem nawet uzyskać kod awaryjny używając programu zamieszczonego w tym temacie, ale bez rezultatu wyskakuje mi komunikat "incoherent data" przeczytałem ze trzeba wpisać 4 znaki z numeru nadwozia i 5 ostatnich liczb z chipu z kluczyka, czy robię coś źle że wyskakuje mi taki komunikat ? Mógłby ktoś zamieścić przykładowe numery i zaznaczyć które znaki trzeba wpisać do programu ?

mati megane

[megane 96] kod kluczyka immo

Post autor: mati megane »

Witam, jak wiadomo w megankach szfankuje immo no i mi tez sie to przytrafilo. Kluczyk sie rozkodowal i zamierzam sam wbic ten caaaly kod, potrzebuje jeszcze tylko kodu swojego kluczyka, jest on 4 -cyfrowy. Podobno w kluczyku powinna byc karteczka z tym kodem no ale u mnie nie ma tej kartki. Wyczytalem na forum ze mozna ten kod jakos wygenerwoac z innych kodow na kluczyku i czy jest ktos w stanie na forum to zrobic? Temat zamkniety. Jesli ktos by potrzebowal pomocy w kodowaniu kluczykow to chetnie pomoge, pisac na priv lub na maila, wygeneruje kod i pomoge w jego wbiciu.

Mati: temat wałkowany i opisany, więc przeniosłem twoją wypowiedź tutaj. Myślę że ma to większy sens ;) pozdro Snake
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 marca 2011, 23:27 przez Snake, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nawias trochę za daleko był -tylko medel i dane jego dotyczące wpisujemy w nawiasach

dyziu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 26 września 2010, 14:07
Renault: Megane Classic IphI
Silnik: 1.6 8V K7M702
Lokalizacja: Radzymin

Re: [megane 96] kod kluczyka immo

Post autor: dyziu »

mati megane pisze: czy jest ktos w stanie na forum to zrobic?
Nie rozumiem? :/ Szukasz pomocy czy chcesz pomóc innym w wygenerowaniu kodu?
Codziennie rano sprawdzam czy jestem na liście najbogatszych ludzi na świecie.
Jeśli nie,to wstaje i idę do roboty.

chester020680

Re: [Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Post autor: chester020680 »

Witam.
Ja mam problem z moim Twingo,mianowicie:
centralny zamek dziala tylko z przycisku CPU-z kluczyka nie,kontrolka od immo nie swieci wogóle ale samochod pali bez problemu.
Byl wymieniony sterownik nad lusterkiem bo stary sie spalił na skutek zepsutego regulatora napiecia ale po wymianie jest tak jak napisałem powyzej.Prosze pomóżcie!!!P.S kluczyki sprawne.
Przyuczanie i kodowanie pin kodem nie działa.

prodigy-warrior

Re: [Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Post autor: prodigy-warrior »

witam, mam taki problem w reni megane coupe 1.4 16V z 2000r sciagnelem ten program co podawal Grzegorz ale mam Windowsa 7 64bit i mi nie odpala tego kodu i mialbym taka mala prosbe do kogos z forum aby mi wygenerowal takowy kod moj nr gg 9447423, na gg podam VIN i nr kluczyka

z gory dzieki

dyziu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 26 września 2010, 14:07
Renault: Megane Classic IphI
Silnik: 1.6 8V K7M702
Lokalizacja: Radzymin

Re: [Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Post autor: dyziu »

prodigy-warrior pisze:witam, mam taki problem w reni megane coupe 1.4 16V z 2000r
Kolego do swojej reni nie wygenerujesz tym programem kodu.Program działa tylko do kluczyków na podczerwień a u ciebie jest radiowy.Twój immo można odblokować tylko przy pomocy Clipa.
A tak przy okazji na windows 7 program ten można odpalić przy pomocy emulatora do odpalania starszych wersji gier lub programów,np Dosbox.
Codziennie rano sprawdzam czy jestem na liście najbogatszych ludzi na świecie.
Jeśli nie,to wstaje i idę do roboty.

prodigy-warrior

Re: [Ogólny]-Opis jak zdobyć kod immo oraz przyuczyć kluczyk

Post autor: prodigy-warrior »

To jak przy pomocy Clipa to bym musial jechac do serwisu tak czy jest jaks mozliwosc zrobienia tego samemu?

ODPOWIEDZ