iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic 2002] Tuner List + ? (zmieniarka?)

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
G-Boy

[Scenic 2002] Tuner List + ? (zmieniarka?)

Post autor: G-Boy »

No wlasnie..podkusilo mnie dzis wyjac radio - zwykl Tuner list, na CD. Wszystko fajnie, gdyby nie to , ze wkurza mnie przekladanie plytek - czy do tego radia mozna dokupic, podlaczyc jakas zmieniarke? Czy bylo wogole cos takiego? Z tylu radia, znalazlem wolne styki - oznaczone niebieskim kolorem - czy ktos wie do czego to jest?

inspektor

Post autor: inspektor »

G-Boy, zmieniarke da się podłaczyć trzeba szukać ori renualt z kablem zakończonym niebieską kostką mini iso

bo właśnie niebieskie gniazdo jest od zmieniarki, żółte od pilota i wyświetlacza a zielone (update list) od aux'a ;)

nowyzg

Post autor: nowyzg »

A przy okazji G-Boy czy Twoje radyjko ma sterowanie głośnikami przód/tył gdyż w swoim szczeniaku znalazłem z tylne głośniki które nie działają bo nie mogę ustawić sterowania tylnymi głośnikami tj. balans przód/tył. Chcę od razy wyjaśnić iż są one podłączone do przewodów...

G-Boy

Post autor: G-Boy »

nowyzg pisze:A przy okazji G-Boy czy Twoje radyjko ma sterowanie
coz...temat nieaktualny juz jesli o mnie chodzi - wylecialo fabryczne radio, jego miejsce zajelo radyjko z poprzedniego autka, czyli wysluzony alpine + interfejs do pilota :)

Awatar użytkownika
kullosiu
Oklejony
Oklejony
Posty: 80
Rejestracja: wtorek, 10 lutego 2009, 00:34
Renault: Scenic
Silnik: f9q
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: kullosiu »

to ja sie podłącze... ori zmieniarka z kablem wystarczy, a sterowanie balansem przód tył i lewa prawa jest w radiu :)
F3N - są dostojne :P
F3P - zasuwają
F9Q - diesel kopci diesel czadzi diesel nigdy cię nie zdradzi :) oł jeah
F4RT - dają frajde z jazdy....

ODPOWIEDZ