iparts></a>
<a href= francuskie

Jak zamontowac radio do Megane II z 2003 ?

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
zabor3

Jak zamontowac radio do Megane II z 2003 ?

Post autor: zabor3 »

Mam Meganke II z 2003 roku bez orginalnego radia. Jak zamontować radio orginalne? Do radia prowadzi tylko 2 czarne kostki, nie ma kostki żółtej która ma łaczyc z wyswietlaczem. gdzie mozna zdobyc taka instalacje ? Pomóżcie.

[ Komentarz dodany przez: Martusiaa: 2010-03-06, 16:17 ]
na przyszłość jeden znak zapytania w tytule tematu wystarczy
Ostatnio zmieniony sobota, 6 marca 2010, 16:14 przez zabor3, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

kolego - pytanie dodatkowe - a jest wyswietlacz? Jesli on jest, to wiazka tez musi byc. Mozesz rozebrac plastiki i jej poszukac - troche z tym zabawy, ale nie masz problemu z kombinowaniem z kostka. No i o ile kojarze - ta kostka to jest i od wyswietlacza i od pilota przy kierownicy.

Jesli kostka z kabelkami wpadla gdzies glebiej - to odnalezienie jej nie bedzie trudne. Gorzej jak ktos ja zwyczajnie obcial kiedys - tu bedzie nieco wiecej zabawy.

zabor3

Post autor: zabor3 »

1. auto kupione z salonu w 2003 r.
2. wyswietlacz jest orginalny. :D
3. Wiazka jest tylko ze dwie czarne kostki do podłacznia do radia ,nie ma kosti (żółtej. ) Wyświetlacz pokazuje mi tylko godzina , sama kosta ma tylko cztery przewody . Mój koleg ma podobny model z 2003 roku , on posiadał orginalne radio i on ma bardziej rozbudaowana koste od wyświetlacz .

G-Boy

Post autor: G-Boy »

czyli auto kupione bez radia? Hmm..Jesli kostki nie ma - to nie wiadomo czy jest sens montowania org radia, skoro wyswietlacz nie jest przystosowany do tego. Mialem MII 2003r wiec dziwi mnie brak tej kostki u Ciebie. Podzwon po firmach zajmujacych sie czesciami do francuzow (google) i popytaj. Moze trafisz taka wiazke itp. Ja tak wlasnie znalzlem kiedys wiazke do drzwi. Powodzenia:)

*YUBY*

Post autor: *YUBY* »

W Renóweczkach były montowane róznę wyświetlacze centralne... Tak więc ciężko powiedzieć...

Kostki ISO musza być dwie, jedna do zasilania, druga głośnikowa...
3zółta kostka to sterowanie pilotem spod kierownicy i wyświetlaczem centralnym....

Ja radziłbym tobie nie cudować, lepiej kupić lepszej jakości radio nieseryjne, z jakimiś mptrójkami, czy jakwiele osób kupuje z portem USB i podpinają przenośną pamięć...

Ale mimo braku wyświetlacza radio można podłączyc i będzie działać... tylko musisz wiedzieć jak wstukuje się CODE... Radio powinno bezproblemowo się uruchomić i działać....

Montaż pilota i wyświetlacza, no jest trochę rzeźby... Możesz poszukać na allegro, jednak ja radziłbym nieori.... Tyle ode mnie. Pozdrawiam *YUBY*

ODPOWIEDZ