iparts></a>
<a href= francuskie

BOSE w Safrane... a jednak

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
mattey
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 09:54
Renault: Safrane PHII
Silnik: 2.5
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

BOSE w Safrane... a jednak

Post autor: mattey »

jako ze safi już niedlugo bedzie na ukończeniu przeszczepu serducha i nie mam w niej ani radia ani głośników bo poprzedni właściciel zabrał co imo dobrze sie stało postanowiłem zaszczepić do safrany coś z władcy pierscieni czyli A8 :)
Safranem bede jeździł częściej niż A8 wiec co by nie było mi szkoda że niemam dobregozestawu grającego mam zamiar zamontowac kompletny system BOSE właśnie z A8 czyli 12 głośników + subwoofer całość oczywiście sterowana przez AUDI NAVIGATION + :)


Jako że do safrany dostać oryginalna navi to tak jak stanac przed rozpedzonym pociagiem z myślą że sie zatrzyma postanowiłem wykorzystać miejsce na radio 2DIN i tam wlasnie wsadzic jednostke sterujacą wszystkim oczywiście jesli dostane wszystkie graty będzie również TV + kamera cofania

navi już kupiłem po dość okazyjnej cenie z alledrogo.pl wraz z kodem pozostało mi teraz skompletować głośniki :) plan rozmieszczenia głośników jest mniej więcej taki:
-2 syczki w deske
-2 syczki + 2 średnio tonówki w drzwi przednie
-to samo drzwi tylne
-dwa w tylną półke
-sub w bagażniku

całość oczywiscie napędzana oryginalnym wzmacniaczem

ogolnie to jakies 2 tygodnie zakładania tego wszystkiego bo do zestawu BOSE idzie masa kabelków które trzeba bedzie odpowiednio modyfikować

ogólnie jeśli ktoś by miał watpliwości poco mi to to mówię od razu że niechodzi mi o to żeby było mnie najpierw słychac poźniej widać bo to nie golf ani bmw... poza tym w obu audicach mam taki bajer i naprawde ciężko jest sie od tego odzwyczaić:)

na razie koszt radia to 800pln
i cały czas szukam głosników których jest mało a jak są to cholernie drogie ale damy rade woot

Awatar użytkownika
RedHead
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 233
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 16:20
Renault: Safrane Baccara 95
Silnik: 3.0 V6 12V Biturbo
Lokalizacja: Bełchatów, PL Weedon Bec, UK
Kontakt:

Post autor: RedHead »

mattey pisze:-dwa w tylną półke
Na Twoim miejscu z tego bym zrezygnował, ta półka to nie jest dobre miejsce dla głośników. Jest ona zbyt miękka, przez co głośnik nie będzie wydawał z siebie tego co powinien. Jeżeli chcesz to zrobić dobrze, to zacznij od wygłuszenia drzwi.

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

wyglusz drzwi.

w jakim celu 2 kmpl. tweeterow z przodu ??
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

mattey
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 09:54
Renault: Safrane PHII
Silnik: 2.5
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: mattey »

Shymek pisze:Z tego co się orientuję w seryjnym BOSE w Audi jest dźwięk przestrzenny - właśnie po to głośniki x2 :)
dokładnie...

poza tym ta ilość głosników jest niezbedna bo radio ma funkcję tunera TV gdzie napotyka mnie jeden problem nie zakoniecznie wiem jak go uruchomić ponieważ trzeba przerabiać radio :( dlatego ze oryginalnie w a8 TV dziala tylko i wyłącznie na zgaszonym silniku lub pozycji P w automacie

ODPOWIEDZ