iparts></a>
<a href= francuskie

Zwrotnica

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Uve

Zwrotnica

Post autor: Uve »

Moze nie do konca temat powinien sie znaleśc w car-audio bo sprzet znajduje sie w domu ale...
Mam blaupunkta GTT 1200 MK II podłaczonego do wiezy( lol ) i wali mi na wszystkich pasmach cry

Mysle nad zwrotnica czy LINK wystarczy ?

czy lepiej juz LINK2

czy macie jakies inne propozycje (nie drogie)

znalazłem jeszcze cos takiego LINK3 i LINK4 ta chyba wydaje mi sie najlepsza patrzac jeszcze na kable które z niej wychodza :)

I co wybrac ? woot

Swoja droga jest to prawda co pisza w linku nr 1 ? ze cewka sie grzeje za bardzo i moge spalic ten głośnik przez to ze nie mam zwrotnicy i wali na wszystkich pasmach ?

Z góry podziekowaŁ

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Post autor: malczyk2000 »

Ta z pierwszego linku styknie, jakim wzmacniaczem w domu zasilasz tą skrzynie?
Uve pisze:Swoja droga jest to prawda co pisza w linku nr 1 ? ze cewka sie grzeje za bardzo i moge spalic ten głośnik przez to ze nie mam zwrotnicy i wali na wszystkich pasmach ?
Głośnik basowy może przetwarzać tylko pasmo basowe, jak go zasilasz pełnym pasmem to prawdą jest że cewka jest bardziej obciążona, nie zagra tak jak należy.

Te maganty z drugiego linku odpadają ponieważ zwrotka jest wyliczona pod głośniki midbasowe - czyli nie na subwoofer.

Uve

Post autor: Uve »

Jak narazie jade na starej wiezy akai :D nawet nie wiem jaka to ma moc wyjsciowa roll
z cewka juz mi ktos ładnie wytłumaczył ze to jest tak jak bym mógł podnies 2kg a kazali podnieśc 3kg pociagne ale nie długo

ODPOWIEDZ