iparts></a>
<a href= francuskie

Aux lub USB Laguna 3

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Marek2325
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:56
Renault: Renault Laguna 3 ph1
Silnik: 2.0 dci

Aux lub USB Laguna 3

Post autor: Marek2325 »

Potrzebuję porady i rozwiązania w mojej Lagunie 3 bardzo brakuje mi aux lub USB. Posiadam radio cabbas tronic z 6.cyfrowa zmieniarką płyt, czy udało by się podłączyć do niej USB lub auxa tak jak fabrycznie było robione w nowszych modelach. Czy wgl ktoś podpinał oryginalny złącze aux i USB z samochodu Laguna 3 z nowszym radiem? Proszę o poradę i wszystkie wasze sugestie będę bardzo wdzięczny.
Myślę też nad wymiana radia czy ktoś z Was doradził by radio jakieś oryginalne z nowszego Laguny. :myjka:

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Aux lub USB Laguna 3

Post autor: kudlaty »

Do tego radia da się wyprowadzić AUX, poszukaj w necie są manuale jak to zrobić.

Wymiana na nowsze radio też jest rozwiązaniem, ale opłaca się tylko na R-Linka a to koszt ~2000zł

Marek2325
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2021, 18:56
Renault: Renault Laguna 3 ph1
Silnik: 2.0 dci

Re: Aux lub USB Laguna 3

Post autor: Marek2325 »

Rozumiem czyli aux jest możliwość teraz mam pytanie czy po przeprowadzonej operacji dołączenia auxa trzeba aktywowac? Kurcze szkoda, ze nie da rady USB podłączyć bo jednak trochę wygodniejszy niż aux. Kurcze trochę za drogo 2 tys wyrzucić..ale wtedy pewnie po podłączeniu samego radia miał bym bluetooth?

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Aux lub USB Laguna 3

Post autor: kudlaty »

Nie pamiętam już, ale chyba w radiu wystarczy uaktywnić AUX.
Poczytaj o możliwościach R-Linka będziesz wiedział czy warto ;)

Ewentualnie zostaje jeszcze opcja "chińczyk". Są gotowe zestawy radia z wyświetlaczem dedykowane do L3. Masz tam wtedy androida i wszystkie inne nowoczesne bajery ;) Jedyny minus to sterowanie dotykowe (ekran dosyć daleko, trzeba się pochylać) i nie działa joy na konsoli (ale to pikuś). Jednak jak popatrzysz takie zestawy tez nie są tanie, od 1000zł w górę.

ODPOWIEDZ