iparts></a>
<a href= francuskie

[KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
tetris83
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2018, 11:17
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dCi 150 KM

[KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Post autor: tetris83 »

Witam, do niedawna jeździłem Mondkiem kombi i skrzynie z głośniczkiem Herza grało bosko ale teraz przyszedł czas na koleosa a tam jakby mniej miejsca w bagażniku :P i tu moje pytanie ,czy oryginalny subwoofer Bose montowany w koło zapasowe da się podłączyć do swojego wzmaka czy on pasuje tylko do wzmaka Bose. Dzięki !

Mogami
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: środa, 19 sierpnia 2015, 23:29
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 DCI

Re: [KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Post autor: Mogami »

Może to Ci pomoże.

Obrazek

tetris83
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2018, 11:17
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dCi 150 KM

Re: [KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Post autor: tetris83 »

Średnio na jeża, normalnie od wzmacniacza do głośnika idą 2 kable + i - sygnału dźwiękowego. Tutaj jak widzę potrzebne są dodatkowe kable tylko po co? Widocznie w obudowie głośnika jest jakaś elektronika i nic z tego nie będzie. Szkoda mi wydać 300 zł na głośnik , rozwalić wtyczkę jeśli ma się okazać ,że to nie działa :/ może ktoś ma jakiś patent na małą skrzynię basową która daje niski głęboki ton, nie musi walić żeby się wszyscy oglądali bo nie o to mi chodzi. Problemem jest to ,że obecna skrzynia jest na tyle masywna ,że na pewno nie podniosę podłogi ,żeby do czegoś dostać bez wymontowania skrzyni.

Adam K
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 27 stycznia 2019, 11:56
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 DCI

Re: [KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Post autor: Adam K »

Witam podpinam się pod temat, mam Koleosa bez Bose, na portalach aukcyjnych można kupić wzmacniacz i głośnik w miejsce koła, ale teraz pytanie czy sygnał z wzmacniacza idzie tylko na suba czy tez na głośniki, i co z tymi kabelkami, może wpadł komuś jakiś schemat?

Awatar użytkownika
Tomasz555
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 26 lutego 2021, 13:00
Renault: Kadjar
Silnik: 1,3 tce 140

Re: [KOLEOS 2.0 dCi] sub bose

Post autor: Tomasz555 »

Ja tez się podepnę ,ale ja chciałbym dołożyć w kadjarze zestaw bose

ODPOWIEDZ